KWORKS Demo Day 2018 sahnesine çıkan 9 girişim

Koç Üniversitesi’nin girişimcileri desteklemek için 2014 yılında hayata geçirdiği KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi’nde bugün Demo Day 18 etkinliği gerçekleştirildi. Bizim de aktif olarak yer aldığımız etkinlikte 9 girişim sahne alarak projelerinden detaylı olarak bahsetti. Şimdi o girişimleri kısaca tanıyalım.

KWORKS Demo Day 18 sahnesine çıkan 9 girişim:

Akaunting: KOBİ’lerin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilebildiği açık kaynak bir muhasebe platformudur.

ŞefGibi: Gönderdiği basit tarifler ve malzemelerle evde sağlıklı ve lezzetli yemek pişirmeyi sağlayan bir abonelik hizmetidir.

Predy: Facebook içeriklerinin sıralamasını ve notlandırılmasını yaparak yayıncıların etkileşimlerini artırmalarını sağlayan öneriler sunan bir analiz çözümüdür.

GameHub: Oyun severlerin bilgisayar özelliklerinden bağımsız yüksek donanım özellikleri gerektiren oyunlar oynayabilmesini sağlayan bir bulut oyun çözümüdür.

Vidyou: Dijital pazarlama ekipleri için veri odaklı anlık video içerik oluşturma platformudur.

Viravira: Saatlik veya haftalık tekne kiralamak isteyenlerin online kiralama yapabileceği bir tekne kiralama pazaryeridir.

Alppedo: 2-7 yaş arasındaki çocuklar çok fazla video izliyorlar, izlediklerinden çok şey öğrenen çocuklar için sadece psikolojilerine uygun içerikleri sunan bir uygulamadır. Ebeveynleri için de çocuklarının ilgi alanlarını ve uygulama içi faaliyetlerini kontrol edebilecekleri ve psikologlarla iletişimde olabilecekleri bir platform.

Salesmot: Satış personellerinin performanslarını artıran bir oyunlaştırma çözümüdür.

Architicket: İnşaat projelerinde planlama ve saha ekipleri arasındaki uyumu artıran bir proje yönetim ve iletişim çözümüdür.

Girişimlerle ilgili ilerleyen süreçlerde daha fazla detay paylaşacağız.

Güncel İçerikler