Geleceğin Patronları yarışmasının kazananı Bead oldu

QNB Finansbank Geleceğin Patronları yarışması bugün Finansbank Kristal Kule’de gerçekleştirilen etkinlik ile tamamlandı. Birbirinden değerleri 7 girişim jüriye karşı sunum yaptı. Yarışmanın jüri üyeleri olarak; Emin Çapa, Cavit Yantaç, Mehmet Buldurgan, Enis Erkel, Berrak Kutsoy, Oğuz Bardak, Sinan Şahinbaş ve Bora İşbulan yer aldı.

Öncelikle bu yarışmada ilk 10’a kalan ancak finale yükselemeyen bir girişim olan Tolkido‘ya, projesinden ötürü Jüri Özel Ödülü verildi.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Geleceğin Patronları yarışmasının kazananı ise Şirket Ortağım’dan da yatırım alan Bead oldu. Bead, ticari binaların otomasyon sistemini insan davranışları, kullanım alışkanlıkları ve insan yoğunluk oranları ve alanlarına göre yöneten bir yapay zeka teknolojisidir.

Sunu yapan diğer girişimler:

Salesmot: Firmaların satış süreç yönetimini kolaylaştıran oyunlaştırma temelli bir bulut yazılımdır.

Others: Bireysel ve kurumsal geçici işlerini yaptırmak isteyenlerle, bu işleri yaparak ek gelir elde etmek isteyen yetenekli üniversite öğrencilerini bir araya getiren bir pazar yeridir.

Uservision: Firmaların hızlı ve doğru bir şekilde hedef kullanıcılara ulaşmasını ve onlardan uzaktan iç görü alınmasını sağlayan markaların ve ajansların niteliksel geri bildirim alabileceği en etkili platformdur.

Viravira: Farklı kaynaklardan topladığı binlerce tekneyi son kullanıcıların ve tur operatörlerinin erişimine sunan Türkiye’nin ilk online tekne kiralama platformudur.

Tiny miny: Bebekleri ile seyahat eden ailelerin hayatlarını kolaylaştırmak için, seyahat sırasında kullanabilecekleri bebek ürünleri kiralama hizmetidir.

Bir yudum kitap: İnsanların okuma ihtiyacını karşılamak üzere, her yıl internet üzerinden en az 1 kitap satın almış 8.000.000 kişiyi hedefleyen, kitapları pasajlara bölerek ya da her gün yeni bir kitap pasajı paylaşarak, kısa süreli fakat düzenli okumalar yapmaya imkân vermesiyle farklılaşan, 216.000 aboneye sahip yenilikçi bir kitap okuma platformudur.

Son İçerikler