Betapitch İstanbul sahnesine çıkan 10 girişim ve global finali kazanan: Compocket

Kazananın Almanya’da gerçekleştirilecek Betapitch Global biletini alacağı Betapitch İstanbul etkinliği Workinton ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 10 girişimin sahne aldığı yarışmada, birbirinden güzel projeler birinci olmak için yarıştı. Elektronik laboratuvarlarında kullanılan ölçüm cihazlarını bilgisayar tabanlı ve mobil uyumlu hale getiren Compocket, Betapitch İstanbul’u kazanarak Almanya’daki global bileti kaptı. Yarışmanın ikinci seçilen girişimi Pulp, üçüncü girişimi ise Heystyleit oldu.

Betapitch İstanbul’da sahne alan 10 girişim:

1. seçilen girişim: Compocket: Elektronik laboratuvarlarında kullanılan ölçüm cihazlarını bilgisayar tabanlı ve mobil uyumlu hale getirerek çok daha etkili bir ölçüm deneyimi sunmayı hedefleyen bir donanım-yazılım projesidir.

2. seçilen girişim: Pulp: Videoları paylaşan sosyal tabanlı medya platformudur. Kullanıcıların videoları birleştirmesine olanak tanıyarak mevcut sosyal medya servislerinin sağlayamadığı sağlıklı sosyalleşme ve iletişimi sağlamaktadır.

3. seçilen girişim: Heystyleit: Kombin Yarat, Akşam Ne Giysem?, Bu mu Bu mu?, Kişisel Stil Analizi kategorilerinde kullanıcılarına moda konusunda danışmanlık veren uygulamadır.

Subcon: İnternet erişimi olmaksızın internetin işlevlerini gerçekleştirebilen bir teknolojidir.

Visar: İnsanların kodlama ya da tasarım bilmeden kendi artırılmış gerçeklik uygulamalarını yapabilecekleri bir platformdur.

Bonobo: Sosyal amaçlar için kullanılan bir tür sanal paradır. Arkadaşlarınıza veya çevrenizdeki herhangi birine bir şeyler ısmarlamanızı sağlar.

Fosefi: Televizyon, Video On Demand ve IpTv içeriklerinin (Dizi, Film, Belgesel, Çizgi Film, Reality Tv Showlari vb) yayın hakları ticaretinin, online ve global olarak yapılmasına imkan sağlayan, B2B bir pazar yeridir.

Catchman: Alışveriş merkezlerindeki mağazaların ürünlerini tüketicilere yüksek indirimlerle sunan ve artırılmış gerçeklik özelliğiyle kullanıcıların avmlerde gezerken hediyeler kazanabildiği oyunlaştırma temelli mobil uygulamadır.

Uservision: Türkiye’nin ilk kitlesel kullanıcı araştırmaları platformudur. Ürün geliştirme, kullanılabilirlik sorunları, rakip analizi, case study sağlayan bir kullanıcı deneyimi projesidir.

Fenico: Mobil cihazlar için yeni nesil sosyal medya uygulamasıdır. Haritada oluşturulan konuşma balonlarıyla iletişim kuran yolcular, hızlı kararlar verir ve daha fazla seyahat eder.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son İçerikler

İtalya merkezli kullanıcı testi platformu AppQuality, 3.5 milyon Euro yatırım aldı

İtalya merkezli kullanıcı testi platformu AppQuality, P101 SGR ve ITA500 liderliğindeki yeni turda, Italian Angels for Growth (IAG) ve Club Italia Investimenti 2'den 3.5 milyon Euro yatırım aldığını açıkladı.Sağlanan bu...

Yerli biyoteknoloji girişimi Nanomik, TRAngels liderliğinde 1.8 milyon TL’lik ikinci tur yatırım aldı

Patentli mikroenkapsülasyon teknolojisi ile bitkisel ve mikroorganizma kaynaklı molekülleri kimyasal koruyucular kadar etkili hale getiren Nanomik, TRAngels'ın liderlik ettiği turda, TRAngels meleklerinden ve İTÜ...

Prag merkezli çalışma alanı çözümleri sunan Spaceti, 3.5 milyon Euro yatırım aldı

Şirketlerin çalışma alanlarını daha verimli kullanmalarına ve buna bağlı olan maliyetleri azaltmalarına yardımcı olan PropTech girişim Spaceti, ikinci turda Reflex Capital, Fast Forward, Lighthouse Ventures...

Sahibinden’de “karavan” aramasının artması, yaşam ve tatil tarzının değiştiğini mi gösteriyor?

Ramazan ayıyla birlikte değişen uyku ve yeme-içme düzeni, tüketicilerin online alışveriş alışkanlıklarına da yansıdı. sahibinden.com, Ramazan ayı boyunca site ve mobil trafiğinde yaşanan değişimleri...

Dijital lojistik girişimi “yolda”, Collective Spark liderliğinde 830 bin dolar yatırım aldı

İşletmelere parsiyel taşıma hizmeti sunan ve lojistik operasyon süreçlerini dijitalleştirerek, taşıma sürecinde otomasyon ile kaliteli bir deneyim yaşatan yolda, kuruluş sürecini takiben ilk yatırım turunu...

Yemeksepeti, görme engelli kullanıcıların kolay sipariş verebilmesi için Erişilebilirlik entegrasyonunu duyurdu

Yemeksepeti, görme engelli kullanıcıların online yemek ve market siparişi ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilmelerine imkân sağlamak adına tüm uygulamalarında “Erişilebilirlik” entegrasyonunu gerçekleştirdi. Bu entegrasyon ile Yemeksepeti,...