Satın alınmasıyla gündeme gelen Markafoni, yenilenen yüzüyle satışlarına yeniden başladı

İlk kez bizim Markafoni satın mı alınıyor? olarak haberini yaptığımız ve geçtiğimiz haftalarda da Select Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Mahiroğlu tarafından 15 milyon dolara resmen satın alındığını duyurduğumuz Markafoni, bu satıştan kısa bir süre sonra bugün satışlarına yeni ara yüzü ile başladı.

Yenilenen yüzü ile Markafoni‘yi bu değişimden sonra nasıl bir süreç bekliyor, eskisi gibi mi devam edecek ya da değişim yaşadı mı gibi soruların cevaplarını zamanla alacağız. Bu yeni serüveninde Markafoni’ye başarılar dileriz.

Select YK Başkasnı Cafer Mahiroğlu da açılış öncesinde şu mesajı paylaştı:

Değerli Dostlar;

Değişen, dönüşen dünyayı evinize getiren Markafoni ailesi olarak yeni bir başlangıç yapıyoruz. Öncü rolümüzü bilerek, halkımıza saygılı, ilkeli tavrımızla yeni projeler yapmaya devam edeceğiz. Amacımız siz dostlarımızın gereksinimlerini hızla karşılarken, iletişim kanallarını açık tutup, güçlendirmek, birlikte karar alarak ortak akılla hareket etmektir. E-ticaret sadece bir alışveriş ortamı değildir. Teknolojinin sağladığı bu olanak, bize çok yönlü dil kurma şansı vermekte; günlük yaşamın tüm renklerini paylaşmamıza zemin hazırlamaktadır. Markafoni olarak yeni dönemde, bunu bilerek yolumuza devam edeceğiz. Sanal olmayacağız… Tersine yaşamınızı kolaylaştıran, bir tıkla ulaşacağınız hakiki insanlar bulacaksınız karşınızda. Sizin bir komşunuz, akrabanız olmak için çaba harcayacağız… Küçük sürprizlerle kapınızı çalıp, belki bir kahvenizi içeceğiz… Kırk yıllık hatırı olan dostluklar kurmak niyetindeyiz. Size ve ülkemize karşı sorumluluğumuzu bilerek, kısa süre içinde perdemizi yeniden açacağız. Hayatın kendisinin büyük bir sahne olduğunu biliyor ve bunu sizle paylaşmak istiyoruz… İlk olmak gurur verirken, bir yandan da yeni görevler üstlenmemize neden oluyor. Bu bilinçle dost bir gülümsemenin, sıcak bir el sıkışmanın içtenliğiyle yola koyuluyoruz…

Saygılar

Cafer Mahiroğlu

Güncel İçerikler