İTÜ Çekirdek

Maximum Mobil uygulaması üzerinden dijital kod alışverişlerinizi yapabileceksiniz

İş Bankası’nın satın alma deneyimini uçtan uca yaşatacak bir ekosistem bakış açısıyla tasarladığı mobil uygulaması Maximum Mobil, İş Bankası müşterileri ile birlikte diğer tüm bankaların kart müşterilerinin de hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmaya devam ediyor.

Maximum Mobil’in, App Store ve Google Play Store’da kullanıma sunulan güncel sürümü ile kullanıcılar dijital kod alışverişlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebilecekler. Eğlence Fabrikası ile yapılan işbirliği ile Maximum Mobil üzerinden Eğlence Fabrikası’nın satışa sunduğu League of Legends içerisinde geçerli olacak Riot Points alışverişleri ve Facebook E-Pin ödemeleri yapılabilecek, Spotify üyeliği satın alınabilecek.

Maximum Mobil’in “Ödemeler” sekmesi altına yeni eklenen “Dijital Kod Market” menüsünde listelenen dijital kodlar arasından seçim yapabilecek olan kullanıcılar, uygulamaya tanımlı İş Bankası ve diğer banka kredi kartları veya banka kartları ile dijital kod ödemelerini kolayca ve güvenli olarak yapabilecekler. Eğlence Fabrikası satın alınan kodların müşterilerin tanımlı SMS ve elektronik posta adreslerine gönderilmesini sağlayacak.

Konuyla İlgili İçerikler

Son Yatırımlar

OİB

Güncel İçerikler