Workup girişimcilik programı için başvurular yeniden başladı

Sizlere daha öncesinde duyurusunu yaptığımız Workup girişimcilik programının yeni dönem başvuruları açıldı. İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu ve Kolektif House tarafından yürütülen bu programa 16 Temmuz‘a kadar başvurabilirsiniz. Program 31 Temmuz 2017’de başlıyor.

İş fikirlerinizi geliştirmenize ve işinizi büyütmenize yardımcı olan bu girişimcilik programı; Girişimcileri, ihtiyaç duydukları alanlarda destekleyerek hızla büyümelerini sağlıyor.

Workup girişimcilik programı; Kolektif House üyeliği, ürün ve iş geliştirme danışmanlığı, teknik ve alt yapı desteği, muhasebe ve mali müşavirlik, hukuk danışmanlığı, uzman ve mentor desteği, melek yatırımcı bağlantıları, iş bağlantıları ve eğitimler sağlıyor.

Workup nedir?

Workup, teknoloji odaklı girişimleri desteklemek için tasarlandı. Girişiminizin, ölçeklenebilir ve sürdürülebilir bir iş modeline sahip olmasını sağlıyor. Ürün ve pazar uyumu için ihtiyaç duyduğunuz finansal kaynaklara erişim dahil her alanda girişiminizi hızlandırıyor.

Workup’a dahil olan girişimcilerin Kolektif House üyeliği de oluyor. Levent’teki ofisinde kapı komşun olacak yatırımcılar, yatırım ağları ve aynı yollardan geçmiş, başarılı startup’larla her an iş bağlantıları kurabilirsin. Üstelik tüm Workup partnerlerinin sunduğu hizmetlerden ve Kolektifli olmanın tüm ayrıcalıklarından yararlanabilirsin.

Teknoloji odaklı girişimine; iş fikri geliştirme, yalın girişimcilik metotları, araştırma ve müşteri geliştirme, ekip kurma ve yönetme, hukuk, finans ve muhasebe, pazarlama ve sunum teknikleri, satış ve pazarlama eğitimleri, mentor ve teknik danışmanlık desteği veriyor. Girişiminin hızlanmasını destekleyen eğitimlerin yanı sıra, Kolektif etkinlikleriyle çalışmayı eğlenceli kılıyor.

Siz de şimdi başvurarak bu programdan faydalanabilirsiniz.

Güncel İçerikler