Satış süreçlerinizi yönetebildiğiniz platform PratiXRM, Haktan Saran’dan tohum yatırım aldı

Verdiği kaliteli hizmet anlayışı ile İletişim ve Dış Kaynak (Outsource) Çağrı Merkezleri arasında son yılların parlayan yıldızı olarak kabul edilen Alonet Bilgi’nin Genel Müdürü Haktan Saran, SaaS platformu PratiXRM‘e tohum yatırımcı oldu. Girişim ve kobilere online CRM desteği verme amacıyla geliştirilen PratiXRM, Alonet desteği ile artık çok daha güçlü.

Ürünleri arasında PratiXRM de bulunan pratiXmart firmasıyla ayrıca stratejik partnerlik anlaşması da imzalayan Saran, bu yapının içinde bulunmaktan gurur duyduğunu ifade etti.

Haktan Saran

PratiXRM aldığı tohum yatırımı yeni özelliklerin geliştirmesi, ekibin büyütülmesi ve müşteri deneyiminin (CX) artırılması için kullanacak.

2017 yılının başında Cem Kara ve Yahya Ekinci tarafından kurulan PratiXRM, kısa sürede birçok işletmenin CRM ihtiyaçlarına bulut ortamında hızlı çözümler sundu. Satış öncesinden satış sonrasına kadar tüm süreçlerin kolayca yönetilmesini sağlayan PratiXRM ile her işletme için zorlayıcı olan işlemleri dakikalar içinde tamamlamak mümkün.

Müşteri yönetimi, müşteri takibi, teklif hazırlama, sipariş yönetimi, görev takibi ve yeni müşteri kazanımı gibi özelliklerle kullanıcılarının işlerini son derece kolaylaştıran PratiXRM, her geçen gün kendisini geliştirmeyi de ihmal etmiyor.

PratiXRM’in bir başka fark yaratan çözümü de mobil odaklı olması. Mobil uyumlu sitesi ve Android uygulaması ile her yerden kolay erişim sağlama imkanı sunan PratiXRM, çok yakında diğer platformlarda da yayında olacak.

Biz de kısa sürede oldukça ses getiren Saas platformu PratiXRM’den yeni haberler için takipte kalmaya devam edeceğiz.

Güncel İçerikler