Sesli yürüyüş turu uygulaması Piri, yurtdışına Londra ve Amsterdam ile açıldı, 80 bin kullanıcıya ulaştı

POI Labs tarafından geliştirilen ve Saffet Emre Tonguç tarafından seslendirilen ‘sesli yürüyüş turu uygulamasıPiri‘de, ilk yayınladığımızdan bugüne oldukça güzel gelişmeler oldu.

Piri’nin kullanıcı sayısı 80 bin’i geçti, günlük aktif kullanıcısı ise 1000’in üzerinde seyretmeye başladı. Appstore tarafından 3 hafta üst üste popüler uygulamalar arasına alındı.

Enerji Teknolojileri

İstanbul’la başlayan tur serüveni, yine İstanbul içerisinde yeni turların eklenmesinin yanı sıra; Kars, Kapadokya, Edirne Merkez, Edirne Meriç ve Konya olmak üzere 5 yeni bölgeye açıldı. İstanbul içerisinde ise; Galata, Tarihi Yarımada, Karaköy ve Üsküdar bölgelerinde uygulamayı kullanabiliyorsunuz.

Londra ve Amsterdam da artık Piri‘de!

Yurtiçi turların yanı sıra, yurtdışı açılımına Londra ve Amsterdam ile başladı. Çok kısa bir süre içerisinde Roma ve Paris‘in de ekleneceğinin bilgisini aldık.

Alınan yorumlar ve kullanım rakamları yurtdışı turlarının da iyi gittiğini gösteriyormuş. Girişimle ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Son İçerikler

BIO Startup CoronaSprint Projesi’nde yer alan 16 girişim ve çözümleri

İstanbul Kalkınma Ajansı “COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı” kapsamında desteklenen ve startupların COVID-19'a ilişkin yaşanan sorunlara yönelik çözüm üretmesini hedefleyen BIOStartup CoronaSprint Projesi...

Dört alanda girişimleri kabul edecek NN Startup Challenge başvuruları 15 Ağustos’ta sona eriyor

Hackquarters, NN Hayat ve Emeklilik ile gerçekleştirilen “When Healthtech Meets Insurance” etkinliğinde, sağlık teknolojisi alanında çalışan girişimlerle bir araya geliyor.En iyi iş fikirlerini değerlendirileceği etkinlikte,...

Bayer, sağlık girişimlerini desteklemek için Türkiye Dijital Sağlık Girişimleri Haritası’nı hazırladı

Bayer; bu yıl üçüncü kez Türkiye’de hayata geçirdiği Girişim Hızlandırma Programı G4A Turkey ile birlikte Türkiye’de kurulan sağlık alanındaki Startup şirketlerinin tanıtılması amacıyla güncel...

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here