Bu Gençlikte İŞ Var! yarışmasının işte kazananları ve sahneye çıkan projeler

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Türkiye’nin büyümesi ve kalkınmasında aktif rol oynayacak, vizyoner üniversite öğrencilerine iş dünyasının deneyimlerimden faydalanabilecekleri bir süreç deneyimi sunan bir iş fikri yarışmasıdır.

Binlerce proje arasından sıyrılıp gelen ekibi tebrik ederiz. İşte 2017 yılının kazanan projeleri

Birinci proje: PhysHome – 75.000 TL ödül

İkinci Proje: Bizim Ekip – 50.000 TL ödül

Üçüncü proje: Buz Dökücüler – 25.000 TL ödül

Bu Gençlikte İŞ Var! Ödül Töreninde Sahneye Çıkan Girişimler ve projeleri;

Bizim Ekip: Sürdürülebilir bir gelecek için, mikrobiyal prosesler kullanarak, daha az kimyasal ve su ile çevreci ve ekonomik endüstriyel deri üretmeyi hedeflemektedir.

Buz Dökücüler: Projenin amacı enerji iletim hatlarında oluşan buz yükü sorununa uzun ömürlü, akılcı ve düşük maliyetli bir çözüm oluşturmaktır.

Helpy: Sivil toplum kuruluşlarını potansiyel gönüllülerle bir araya getirmeyi planlayan, sosyal sorumluluk projelerine katılımı artırmayı misyon edinmiş yeni nesil bir sosyal medya uygulamasıdır.

PhysHome: fizik tedavi ve ortopedi hastalarının tedavi süreçlerini evden(istedikleri yerden) takip edebildikleri bir mobil sağlık çözümüdür.

SYL: Sevdiklerinizin takacağı bir bileklik sayesinde anlık olarak onların durumuna ulaşabileceksiniz. Kalp atışlarında negatif bir değişim meydana geldiği anda sizin telefonunuza bildirim gelecek.

Güncel İçerikler