ODTÜ Teknokent’in uygulayıcısı olduğu T-BİGG programı ile hayallerini gerçekleştir

Hayalinizdeki teknoloji tabanlı iş fikrinizi test etmeniz için 150.000 TL’ye kadar sermaye desteği ve mentorluk sunan TÜBİTAK Bireysel Genç Girişimci Programı’na (BİGG) erişmenizi sağlayan T-BİGG Programı başvuruları devam ediyor.

ODTÜ Teknokent, geçtiğimiz yıl girişimcilik alanındaki 13 yıllık deneyimiyle T-BİGG programını başlattı. Programın ilk döneminde, desteklenen girişim sayısı ve destek oranı göz önünde bulundurulduğunda, başarılı TÜBİTAK BİGG uygulayıcı kuruluşu oldu ve girişimcilere TÜBİTAK tarafından toplamda yaklaşık 5 Milyon TL destek verilmesine aracı oldu.

Bu yıl da TÜBİTAK BİGG başvurularında kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adaylarının başvurularını bekliyor. T-BİGG’e tbigg.com adresinden başvurabilir, ODTÜ Teknokent ailesine katılarak içindeki girişimcilik ateşini tetikleyecek bir destekçi kazanabilirsiniz. Son Başvuru : 1 Mart 2017

Neler Sağlanacak?

Eğitim Kampı, İş Planı Kampı, Mentorluk Danışmanlık, Panel Sunumuna Hazırlık, Yatırımcı Demo Day.

2. aşamaya geçmesi için uygun bulunan girişimcilerin ODTÜ Teknokent Kuluçka merkezlerinden birinde şirketinin kurulmasına izin veriyor ve bir ODTÜ Teknokent şirketi olarak girişimcilik sürecin boyunca ihtiyaç duyacağınız desteği alma ayrıcalığını elde etme şansı yakalıyorsunuz.

Tecrübeli eğitmen, mentor ve yatırımcılarla birlikte fikrini başarılı bir iş modeline dönüştürmek ve uluslararası başarılara imza atmak için acele et!

T-BİGG programıyla ilgili detaylı bilgi için ve başvuru için: tbigg.com

Güncel İçerikler