Girişimini PayU Türkiye mentorları ile büyütmeye hazır mısın?

Mentorluk, girişimlerin daha hızlı büyümesi ve zorlukları daha kolay geçmesi için önemli bir destek. PayU Türkiye de uluslararası tecrübesini ve ekibinin konusunda uzmanlığını girişimcilere mentorluk olarak sunuyor.

PayU Türkiye Mentorları program kapsamında girişimlere ücretsiz olarak Fintech, E-ticaret, Globalleşme, Ürün yönetimi, İş geliştirme, Online ödemeler, İş stratejisi, Operasyon yönetimi gibi önemli konularda destek olacak.

Girişimciler nasıl başvuracak: PayU Türkiye Mentor Programına katılmak için [email protected] adresine girişiminiz ve ekip sayınız hakkında e-mail göndermeniz yeterli.

Girişimciler nasıl mentorluk alacak: Mentorluk görüşmelerinin takibi ve planlanması Mentornity üzerinden yapılacak. Girişimciler hem online hem de buluşarak mentorluk alabilecek.

PayU aralarında Letgo, Udemy, Markafoni, Similarweb gibi dünyanın bir çok ülkesinde yatırımları olan bir Naspers iştiraki. Girişimcilerin bu tecrübe ve networkten ücretsiz olarak faydalanması önemli bir fırsat olacağa benziyor.

Güncel İçerikler