MutluBiEv, 16 milyon TL değerleme ile üçüncü turda 1 milyon TL yatırım aldı

Mutlubiev, online olarak temizlik hizmeti satın alabildiğiniz bir platformdur. Girişimin eski yatırımcılarından Umur Özal ve Aydın Doğan Yalçındağ ile Eren Holding YK Üyesi Can Eren ve Trivago kurucusu Rolf Schrömgens’ten üçüncü turda 16 Milyon TL değerleme ile 950 bin TL yatırım aldı. Hisse oranları hakkında net açıklama henüz yapılmadı.

Mutlubiev.com’un kurucu ortağı ve CEO’su Tolga Baltacıoğlu yatırımla ilgili yaptığı açıklamada “Bu yatırım, VC turuna çıkmadan önce tamamladığımız bir ‘köprü turu’ olarak tarif edilebilir. Bu yatırımla birlikte KPI’larımızı daha da büyütmek ve hızlandırmak için çalışacağız.” dedi.

mutlubiev_logoMutlubiev’de kurulduğundan bugüne 16 binden fazla temizliğe aracılık etmiş. Aylık rakamlarında son durum ise 1000’den fazla işlem gerçekleştiriliyormuş. Pazaryeri modeliyle işleyen bu girişim, birçok kişiye ek gelir sağlamada önemli bir rol oynamaktadır.

Çalışanları ile mobil uygulama üzerinden iletişime geçiliyor, çalışan (temizlik yapan) ise yine uygulama üzerinden iş alıp takvimini oluşturabiliyor.

Girişimle ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Güncel İçerikler