Others’ta açılan en ilginç görevler

Bildiğiniz gibi Others, çeşitli işlerini yaptırmak isteyenler ile bu görevleri yapabilecek olanları bir araya getiren bir platform. Others’ta bir çok görev açıldı, bir çok öğrenci ek gelir elde etti. Ancak açılan görevler arasında bazıları var ki duyunca gülümseten, “Böyle görev mi olurmuş?” dedirten türden. Unutmayın, Others’ta hayal gücünün sınırı yok! Gelin Others’ta açılan en ilginç görevlere beraber göz atalım.

Nedime Olma

nedime-olmaBerna, kına gecesinde insanlara kına yakacak, onları dansa kaldıracak, servis yapacak iki tane nedime arıyordu. 3-4 saat sürecek olan kınada Berna, nedimelere elbise ve ayakkabıyı da kendi vererek her şeyi baştan düşünmüş. Bütçesi 80 TL olan görev de Others ekibinin de beklemediği kadar çok aday bu göreve başvurmuş. Görevi tamamlayan arkadaşların söylediğine göre uzun süredir ilk defa para kazanırken bu kadar eğlenmişler.

Yer Tutma

EdTech

yer-tutmaBoğaziçi Üniversitesi’nden Beytullah, 8 Ağustos Pazartesi akşamı saat 21.00’de Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’teki manzarada banklardan en soldakinde arkadaşıyla birlikte oturmak istiyordu. Okuldaki banklar genelde hep dolu olduğu için işini şansa bırakmak istemeyen Beytullah, 15 TL’lik bütçe ile o bankı tutacak birini arayan bir görev açtı. Bu görevden de anlaşılacağı gibi Others ile oturduğunuz yerden bile para kazanmak çok kolay.

Kalabalık Yapma

kalabalik-yapmaOthers’ta açılan yaratıcı görevlerden bir tanesi de Burak Bey’in, yeni açılan kafesinin açılış günü orada bulunacak 4 kız ve 4 erkek öğrenci bulmak için açtığı görev. 3 saat boyunca kafede oturup sohbet ederek sosyalleşmelerini istiyor. Kişi başı 50 TL kazanılabilecek olan bu görevde bir ana yemek ve sınırsız çay da Burak Bey tarafından sağlanmış.

Mektup Yazma

EdTech

mektup-yazmaBir diğer ilginç görev ise mektup yazma. Hayatında hiç mektup yazanı olmadığından şikayet eden Uğur, tanımadığı bir insanın en büyük macerasını aktaracağı bir mektup almak istediğini söyleyerek 10 TL bütçe ile bu görevi açtı. Kim bilir belki mektup arkadaşlıkları hala devam ediyordur.

Bayram Namazı Kılma

others-namaz-kilmaTatile çıktığı için bayram namazına katılamayan Engin, yerine bayram namazı kılacak bir öğrenci arıyordu. Görevi kabul edecek kişinin niyet ederken Engin’in ismini vermesi gerekiyordu ve Engin bu görev için bütçeyi 50 TL olarak belirledi. Others tabi ki yine görev yapmak isteyenlerle yaptırmak isteyenleri buluşturdu ve Boğaziçi Felsefe öğrencisi Burak, görevi başarıyla tamamladı. (Editör not: Sevabın kime gittiğini merak ediyoruz)

Poker Öğretme

poker-ogretmeÇok iyi poker oynuyor ama kart oynamaya harcadığınız zamanı boşa giden zaman olarak mı görüyorsunuz? Bir daha düşünün, bu yeteneğinizi artık paraya dönüştürme yolu gelmiş olabilir mi? Poker oynamayı bir türlü öğrenemeyen Sertaç’ın kendisine bu oyunu öğretebilecek birini aradığı görev tam da biraz önce sorduğumuz sorunun cevabı niteliğinde. Görevi tamamlayan tasker’ımız poker sayesinde bu şekilde para kazanabileceğini hiç tahmin etmediğini söylüyor.

Rol Yapma

others-rol-yapmaBir diğer yaratıcı görevimiz ise İpek’ten geliyor. Eski sevgilisi kıskandırmak için Nişantaşı Kırıntı’da 3 saat boyunca sevgili rolü yapabilecek birini arayan İpek, görev için 50 TL’lik bir bütçe ayırmış. Umarız gereken mesaj eski sevgiliye gitmiştir diyelim.“

Son İçerikler