KWORKS DemoDay16’da Girişimciler Sunum Yaptı

İstanbul Kalkınma Ajansı’nın 2015 yılı “Yenilikçi İstanbul Mali Destek Programı” kapsamında desteklediği KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi, kendi programları içerisinde yer alan Hızlandırma ve Ön Kuluçka girişimleri jüriye karşı sunumlarını gerçekleştirdi. İçerisinde melek yatırımcı, mentor ve girişimcilerin de olduğu yaklaşık olarak 200-220 kişinin katılım gerçekleştirdiği bu etkinlikte, katılımcılar birbirleriyle çok iyi network geliştirdi ve yeni girişimleri tanıma fırsatı buldular.

Buradaki girişimler hali hazırda önceden sunum gerçekleştirip bu programa katılan girişim olduklarından, bugünkü etkinlikte herhangi bir kazanan olma gibi durum söz konusu değildi. Bir nebze KWORKS, kendi girişimlerini tanıtma fırsatı buldu diyebiliriz.

Bugün sunumunu gerçekleştiren 9 girişim: Beatrips, Enigma, Flymedi, Gixal, Indisera, Psikologofisi, Stajim.net, Pollop ve Servis Soft. Bu girişimleri daha yakından tanımayla ilgili zaman zaman bilgi vereceğiz. Bu konuda girişimler sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Her girişimin alanı farklıdır. Bu programa; yenilikçi teknoloji, süreç ve iş modeli geliştiren tüm girişimciler başvurabilir. KWORKS Girişim Hızlandırma Programı sürekli olarak başvurular almaktadır. Sizin de bir girişim fikriniz varsa, buraya başvurarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Güncel İçerikler