Keiretsu Forum, Yatırım Arayan Erken Aşama Girişimlerle Bir Araya Geliyor

Keiretsu Forum Türkiye – Melek Yatırımcı Ağı, 150.000 TL’ye kadar yatırım arayışında olan erken aşama girişimlere hayallerindeki şirketi kurabilmeleri ve ayağa kaldırabilmeleri için Melek Yatırımcıları ile bir araya getirecek.

2 Haziran Perşembe günü, Keiretsu Forum Melek Yatırımcıları ile erken aşama girişimciler
Pecha Kucha Day” de bir araya geliyor. Bugüne kadar mutlaka çekirdek yatırım arayışını geçmiş, Seri A yatırım arayışında olan girişimci şirketlere yatırım yapan ve Forum Toplantılarında yer veren Keiretsu Forum Türkiye – Melek Yatırımcı Ağı; bu kez erken aşama yatırım fırsatları için bir araya gelecek. Melek Yatırımcılar erken aşama girişimleri değerlendirecek; ortak yatırımlar ile, farklı ve yeni iş fikirlerine yatırım yapma imkanları bulacaklar. Oluşacak güçlü sinerji ile girişimcilere hem finansal destek hem de erken dönemde mentorluk & akıllı para desteği sağlanmış olacak.

pecha kuchaPecha Kucha sunum tekniği ile yatırımcıların karışışına çıkacak olan girişimciler, iş fikirlerini toplamda 6 dakika 40 saniye sürecek olan sunumlarını ile Melek Yatırımcılara sunum yapacaklar. Zamanlamanın çok önemli olacağı sunumlarda iş modellerine hakim olan girişimciler ön plana çıkacak.

Dinamik, yenilikçi, üretken ve yüksek büyüme potansiyeline sahip; gerekli finansman ve network konusunda sıkıntı çeken tüm girişimciler Keiretsu Forum’a başvuru yapabilirler. Başvurularda hiçbir sektör kısıtlaması olmadığını hatırlatalım.

Toplamda sadece 150.000 TL’ye kadar yatırım arayışında olan girişimcilere açık olan Pecha Kucha Day’e Keiretsu Forum Türkiye internet sitesinden online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Pecha Kucha Nedir? (20 Sayfa X 20 Saniye)

pecha kucha dayİçeriğini (iş fikrini) kısa sürede ve etkin bir şekilde bir topluluğa sunmayı amaçlayan bir sunuş tekniğidir. Sunum yapan kişi, her biri 20 saniye süresince 20 sayfayı toplam 6 dakika 40 saniye içerisinde sunumunu tamamlar.

Daha detaylı bilgi almak ve başvuru sürecine geçmek için Keiretsu Forum Türkiye – Girişimci İlişkileri Yöneticisi Cem Ötkün ile iletişim geçebilirsiniz.

Güncel İçerikler