Reklam ve Sponsorluk

Tüm sorularınız için reklam@egirisim.com adresine eposta atabilirsiniz.

Türkiye girişim ekosisteminin kaynağından içerik üreten en aktif platformu egirişim’de içerisinde çeşitli şekillerde yer almak istiyorsanız, aşağıda kurumnuza uygun modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Banner Reklam

Aşağıdaki sayfalardan birine istediğiniz ölçüde ve sayfa içerisinde istediğiniz alana reklam verebilirsiniz.

Sponsorlu Makale

  • 200-250 kelime arasında sizin ya da bizim ürettiğimiz içerik, sitenize link verilerek, yazı içerisinde de uygun görseller kullanılarak yayınlanır.

Girişimlerinizin Çekimi ve Yayınlanması (Kurumlara Özel)

  • Girişim hızlandırma veya kuluçka programınıza seçtiğiniz girişimlerin videolarının tek tek çekilerek, egirişim YouTube kanalında yayınlanması ve bu video içeriğin egirisim.com ile tüm sosyal medya hesaplarında paylaşılması.

Kurumunuzun “Program Başvurusu” Duyurulması

  • Türkiye girişim ekosisteminin en etkili isimlerinden Hilmi Öğütcü‘nün yüksek takipçili LinkedIn hesabında ve egirişim‘in tüm sosyal medya hesaplarında 1 dakikalık video ile programın başvurusunun duyurulması.

Kurumunuza Özel Girişim Sunum Günü

  • Sizin belirleyeceğiniz bir isim ile egirişim’in YouTube hesabında, girişimlerinize özel pitching day düzenliyor ve bu içeriği, sizin tercihinize uygun olarak canlı veya banttan yayınlıyoruz.

Sunum Günleri Özel Vlog (Video Blog)

  • Pitching Day veya Demo Day Paketi: Etkinlik günü vlog içerik oluşturulur ve egirişim YouTube kanalında yayınlanır.
  • Ayrıca yine YouTube kanalımızda kurumunuzla ilgili özel video içerik.

Tüm reklam modelleri için reklam@egirisim.com adresinden veya iletişim formundan bizimle iletişime geçin. Size hem reklamların detaylarıyla ilgili hem de kimlerle çalıştığımızla ilgili dönüş yapalım.