Pavo ile Vepara, yeni nesil Android pos ürünü ve inovatif uygulamalarını kullanarak taksi projesini hayata geçirdi

2020 yılında üye işyerlerine her zaman son teknolojiyi ve inovatif çözümleri sunma ilkesiyle kurulan Vepara, Aktif Bank iştiraki Pavo’nun yeni nesil Android pos ürünü ve inovatif uygulamalarını kullanarak taksi projesini hayata geçirdi.

Pavo ile Vepara; Android pos cihazlarını ve uygulamalarını uzaktan kontrol edebilen, saha operasyonlarının maliyet ve zorluklarını en aza indiren, Android pos’ların sorunsuz bir şekilde çalıştığı çözüm ve ürün seti geliştirdi.

Söz konusu iş birliğinin ilk saha uygulamalarından biri ise taksi projesi oldu

Pavo Kurumsal Satış ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Özden Bektaş verdiği demeçte;

“Pavo’yu ödeme sistemleri alanında güçlü kılan ve yenilikçi teknolojileri odağına alan bakış açımız, müşteri odaklı ve iş birlikçi yaklaşımımızla Vepara ile önemli bir projeyi hayata geçirdik. Ödeme sistemleri alanındaki dinamik ve yenilikçi uygulamalardan beslenen güçlü iş birliğimizden doğan taksi projesini hayata geçirmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güçlü sinerjinin, uzun soluklu ve sürdürülebilir yeni projeleri hayata geçirmemizi sağlayacağına yürekten inanıyoruz.”

Vepara CTO’su Muhammet Şahin ise konu hakkındaki demecinde;

“Pavo ile olan iş birliğimiz sayesinde, taksi sektörüne özel, hızlı, güvenli ve kullanımı kolay bir ödeme çözümü sunmaktan gurur duyuyoruz. Android pos cihazlarını ve uygulamalarını etkin şekilde kullanarak saha operasyonlarını kolaylaştıran bir çözüm sunuyor, böylece taksi şoförlerinin hak edişlerini bir dakikadan daha az bir sürede, banka hesaplarına ya da Vepara ön ödemeli kartlarına gönderiyoruz. Bu iş birliğinin gücüyle müşteri memnuniyeti sağlayan yenilikçi yaklaşımları bir araya getirerek sektörde öncü adımlar atmaya devam edeceğiz.”

Güncel İçerikler