İnsan kaynakları süreçlerini dijitalleştiren yerli girişim Teamso, 1 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım aldı

İnsan Kaynakları süreçlerini dijitalleştirme hedefi ile 2022’de faaliyetlerine başlayan yerli girişim Teamso, SLPLUS Holding tarafından 1 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım aldığını duyurdu.

Organizasyonların İnsan Kaynakları süreçlerini dijitalleştiren Teamso markası ile kurulduğu 2022 yılından itibaren bugüne kadar pek çok şirketin İnsan Kaynakları departmanlarının dijital dönüşümüne olanak sağlayan Teamso, aynı zamanda ürününü sürekli geliştirerek, dijitalleştirdiği İnsan Kaynakları süreçlerinin sayısını çoğaltmaya, yapay zekâ destekli çözümleri ile gelişimini sürdürüyor. Şirket, hali hazırda mevcut çözümlerinin üzerine, yeni eklemeye hazırlandığı özellikler ile “hepsi bir arada” bir dijital insan kaynakları departmanı olma hedefinde emin adımlarla ilerliyor.

Özlük, izin, harcama, demirbaş, araç, puantaj, vardiya, rapor, toplantı seçenekleri ile bu alanlardaki tüm süreçleri dijital olarak yürütme ve yönetmeye imkan sağlayan Teamso; SLPLUS Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Leke’nin desteği ile aldığı yatırımla birlikte şu anda yürütmekte olduğu performans yönetimi, ölçme-değerlendirme ve aday takip sistemi konularındaki çalışmalarına hız kazandırarak kısa süre içerisinde daha etkin bir insan kaynakları departmanı haline gelmeye hazırlanıyor.

Yatırım hakkında açıklama yapan SLPLUS Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Leke verdiği demeçte;

“Dijital dönüşüm şu anda tüm şirketlerin hedeflerinin odak noktasında. HR Tech sektörü de bu dönüşümün ön saflarında yer alıyor. Şirketlerin İnsan Kaynakları süreçlerini dijitalleştirme eğiliminin sürekli artan bir ivme kazandığını gözlemledik ve bu alanda yatırım yapmaya karar verdik. Bu yatırım ile beraber Teamso’nun fark yaratarak büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz.”

Şirket Hakkında: Dijital bir İnsan Kaynakları departmanı rolü üstlenen Teamso ile, İnsan Kaynakları profesyonelleri özlük, izin, harcama, demirbaş, araç, puantaj, vardiya, rapor,toplantı gibi süreçleri Teamso ile kolayca yönetebiliyor, kağıt ve sarf malzeme tüketimi ile meydana gelen maliyetleri büyük oranda düşürürken, ortaya çıkan iş gücünü daha verimli bir şekilde kullanabiliyor.

Güncel İçerikler