Bilyoner’in yeni ofisi, rengi olan yeşil ve tonları üzerinden ilerliyor

Sporda eğlencenin ilk adresi Bilyoner’in, yeni nesil çalışma modellerine uygun özelliklerle tasarlanan ofisi keyifli bir çalışma ortamı sunuyor. Bilyoner çalışanlarının ihtiyaçlarına, beklentilerine ve konforuna göre hazırlanan ofisin yenilikçi çizgisi; motivasyonu, birlikte üretmeyi, ekip olmayı destekliyor.

Türkiye’nin ilk online spor ve şans oyunları platformu Bilyoner’in, sporsever marka kimliğini yansıtan ofis; şık, rahat ve trendlere uygun modern tasarımıyla dikkat çekiyor.

Bilyoner ofisi İstanbul’da, 4. Levent’te bulunan Hitay Holding binasında yaklaşık 800 metrekarelik bir alanda yer alıyor.

Ofis; GİA Mimarlık tarafından doğal ışık, esnek iş istasyonları, çeşitli ortak çalışma alanlarına odaklanarak yaratıcılığı ve iş birliğini teşvik etmek için canlı ve dinamik bir alan olarak tasarlandı.

Renk seçimleri Bilyoner’in logo rengi olan yeşil ve tonları üzerinden ilerliyor

Geleneksel bir ofis ortamının aksine, bu çalışma ortamı canlılık ve dinamizm yayarak, yaratıcılığı ve bağlantıyı artıran bir atmosfer yaratıyor. Toplamda tek kat üzerinde konumlanan ofisin planlaması iki bölümde inceleniyor. Giriş holünün sağ kısmı; 3 adet yönetici odası, hukuk departmanı, 4 adet focus odası, açık mutfak, 10 kişilik açık ofis ve çalışanların rahatça boş vakitlerini geçirebilecekleri içerisinde oturma grupları bölümlerini barındıran ortak alandan oluşuyor. Tüm renk seçimleri Bilyoner’in kendi logo rengi olan yeşil ve tonları üzerinden ilerliyor.

Çalışanların rahatlıkla çalışabileceği bir ortam

Tek kişilik tasarlanan focus odaları, duvarlarda akustik panellerle destekleniyor. Böylece çalışanların odaklanarak rahatlıkla çalışabileceği bir ortam oluşuyor. Ortak alanda ise iş molalarında çalışanların rahatlamasını sağlamak amacı ile yeşil ve mavi tonlarının yanında ortama rahatlatıcı bir hava katan toprak tonları öne çıkıyor. Çalışanların da istekleri göz önünde bulundurularak yapılan açık mutfak konseptinde, rahat ve geniş koltuk, sandalye ve masalar yer alıyor.

Bilyoner markasının karakterini yansıtan grafik tasarımları

Ofisin sol kısmına geçildiğinde ise; 5 adet yönetici odası, 1 adet toplantı odası, 1 adet focus odası, bay/bayan wc ve ortak oturma ünitesi bulunuyor. Giriş holü, Bilyoner markasının karakterini yansıtacak grafik tasarımlarının yanı sıra cam elyaf uygulamasının bulunduğu bir ayrıştırıcı ile açık ofis konseptinden ayrılıyor. Kapalı yönetici ofisleri binanın dış cephe kısmında konumlanırken, orta alanda bulunan açık ofislere gün ışığının sağlanabilmesi amacı ile cam ayrıştırıcılardan faydalanılıyor. Açık ofiste ve tüm Bilyoner ofis tasarımında kullanılan değişken halı desenleri ile mekânın sınırları yeniden çizilip ortama dinamik ve değişken bir hava katılıyor.

Sektördeki 20. yılını geride bırakan Bilyoner, büyük hedeflere doğru ilerlerlerken yeni ofisinin enerjisinden güç alıyor.

Güncel İçerikler