Yapay zeka destekli çeviri hizmeti DeepL, Pro versiyonuyla Türkiye’deki kullanıcılara da açıldı

Yapay zeka destekli çeviri hizmeti DeepL, Türkiye’de kullanıma sunduğu Pro versiyonuyla işletmelerin abonelik üzerinden yeni hedeflere ulaşmasını sağlıyor..

Küresel yapay zeka destekli iletişim şirketi DeepL, işletmelerin iletişim kurma biçimini dönüştürüyor. Şirketin temel ürünü DeepL Translator, işletmeler ve sektörleri doğru ve insani çevirilerle küresel boyuta taşıyor.

Bugün yaptıkları açıklamayla DeepL; işletmelere ve bireylere birinci sınıf güvenlik, daha fazla özelleştirme seçeneği, sınırsız metin çevirisi ve daha fazlasını sağlayan DeepL Pro abonelik hizmetinin Türkiye’de kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Yapay zeka, küresel ekonomide devrim yaratarak işletmelerin büyümesine katkıda bulunuyor

İşletmeleri odağına alarak tasarlanan ve yapay zeka trendini takip eden DeepL Pro, her boyutta işletmenin kolaylıkla verimlilik sağlaması,yeni pazarlar ve kitlelere ulaşmasına yardımcı oluyor. Türkiye’de büyümek isteyen pek çok işletme için yapay zeka çevirisi büyük bir potansiyel oluşturuyor.

Fiyatlandırma

“DeepL Pro, şirketlerin küresel olarak yaygınlaşması için sayısız fırsatın anahtarına sahip”

DeepL CEO’su ve kurucusu Jaroslaw Kutylowski DeepL Pro’nun Türkiye’de abonelik hizmetlerinin kullanıma sunulmasıyla ilgili verdiği demeçte;

“Türk işletmelerde yapay zeka uygulamasına yönelik yüksek oranda talep gördük. DeepL Pro’nun lansmanı, mümkün olduğunca çok sayıda kuruluşun yapay zeka potansiyelini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olacak. Geçtiğimiz yıl Türkçe çevirinin lanse edilmesinden sonra DeepL’in tercüme kabiliyeti hakkında işletmelerden çok güzel dönüşler aldık. DeepL Pro, bu şirketlerin küresel olarak yaygınlaşması için sayısız fırsatın anahtarına sahip.” sözleriyle aktardı.

Güncel İçerikler