DinamikCRM, 2.5 milyon TL hedefle çıktığı paya dayalı kitle fonlama turunu başarıyla tamamladı

DinamikCRM, Fongogo platformu üzerinden düzenlediği kitlesel fonlama kampanyasında 54 milyon değerleme üzerinden 200’ün üzerinde yatırımcının katılımıyla 2.740.298 TL tutarında yatırım alarak ilk turunu %108 başarı oranıyla tamamladı.

Farklı iş süreçlerini bulut üzerinde tek bir web platform altında toplayarak kullanımı kolay bir arayüz üzerinden sunan yerli CRM girişimi DinamikCRM, 54 milyon değerlemeyle çıktığı yatırım turuna, aralarında Fongogo Ventures GSYF ve Haxr Ventures’ın da bulunduğu 200’ün üzerinde kurumsal ve melek yatırımcıdan toplamda 2.740,298 TL’lik yatırım alarak turunu başarıyla tamamladı.

DinamikCRM, 2023 hedefleri olan 1.500 tekil kullanıcıyı ve 300’den fazla çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmayı kullanıcı havuzunda barındırmaktadır. Yüzde 100 yerli girişim olan DinamikCRM’in kitle fonlama kampanyasını tercih etmesinde en önemli neden; mevcut kullanıcılarının DinamikCRM yatırımcısı olma fırsatını yakalaması ile birlikte, yatırımcılarının da iş süreçlerini uçtan uca tek platform üzerinden yönetebilecekleri gelişmiş bir yazılıma sahip olmasıdır.

“Elimizde güçlü bir yazılım var”

DinamikCRM kurucusu Yahya Ekinci verdiği demeçte;

“Türkiye’de kurumsal yazılım pazarının giderek büyümesi ve bizimde elimizde çok güçlü bir yazılımımız olması bizi gelişmeye büyümeye daha da teşvik ediyor. Elde ettiğimiz fonu uygulamanın API servislerinin geliştirilmesi, mobil uygulama arayüzlerinin yenilenmesi, müşteri destek takımının güçlendirilmesi ve global pazarda kullanacağız. 2024 yılı içerisinde şehir şehir gezeceğiz, kendimizi, sunduğumuz 40’tan fazla modüllerimizi, güçlü yazılımımızı anlatacağız. Önümüzdeki 5 yıllık dönem içerisinde ülkemizde borsaya kote ve global pazarda en az 3 farklı ülkede OmnEase markasıyla aktif olarak kullanılan bir uygulama olmayı hedefliyoruz.”

DinamikCRM nedir?

2018 yılında, firmaların tüm destek ve satış süreçlerini tek bir platformdan kolay, hızlı ve verimli bir şekilde yönetmeleri amacıyla kurulan DinamikCRM, kullanıcılarına ek maliyetlerden kaçınarak işlerini tek uygulama üzerinden yönetebilmesini sağlıyor.

Gelişen yazılımını uçtan uca çözümler ile destekleyen DinamikCRM, 10’dan fazla sektöre uçtan uca tüm süreçlerini yönetebilecekleri 40’dan fazla modül sunmaktadır. Bununla birlikte ilerleyen süreçte yazılımını ek entegrasyonlar ile geliştirme hedefinde olan DinamikCRM’de hedef 2024 yılının sonunda SuperAPP dönüşümünü tamamlamak!

Bilgisayar, telefon, tablet, kısacası tüm platformlarda ve 11 farklı dil desteği ile birlikte dünyanın her yerinde iş yönetiminizi kolay, hızlı ve verimli şekilde gerçekleştirebileceğiniz DinamikCRM’i incelemek için tıklayınız.

Güncel İçerikler