325 bin TL ödül verilecek Dinçer Lojistik Startup Demo Day, girişimcilerin başvurularını bekliyor

Teknolojiye yaptığı yatırımlar ve Ar-Ge merkezinde geliştirdiği projeler sayesinde Türkiye’nin teknolojiyi en iyi kullanan lojistik şirketlerinden biri olan Dinçer Lojistik, girişimleri desteklemeye devam ediyor.

Şirket tarafından sektörde faaliyet gösteren girişimleri desteklemek amacıyla son iki yıldır düzenlenen Dinçer Lojistik Demoday’in üçüncü dönemi ile de girişimcileri destekliyor.

Başvuranların toplam 325 bin TL ödül, sektör profesyonelleri ve mentorlar ile çalışma, iş bağlantıları ve yatırım fırsatı yakalayacağı etkinliğin başvuruları başladı. Bu sene ilk kez yüz yüze düzenlenecek Dinçer Lojistik Demoday’e bu bağlantıya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Bu sene 20. Yılını kutlayan Dinçer Lojistik müşterilerine hızlı tüketim ürünleri, tehlikeli madde lojistiği, kimya, tekstil, madeni yağ, otomotiv yedek parça ve gıda gibi birçok alanda hizmet sunuyor. 1000’i aşkın girişimciye temas eden Dinçer Lojistik, demoday’e katılan yerli girişim Optiyol‘a yatırım yapmıştı.

Son Başvuru: 15 Aralık 2023

Dinçer Lojistik Demoday, Lojistik-tedarik zinciri ve perakende süreçleri temelinde yapay zeka, robotik, mobilite, iş zekası ve blockchain teknolojileri gibi pek çok alanda faaliyet gösteren girişimler için önemli bir fırsat sunacak. Birincinin 150 bin TL, ikincinin 100 bin TL ve üçüncünün 75 bin TL ödül kazanacağı etkinlik, bu sene ilk defa Ataşehir DasDas sahnede yüz yüze düzenlenecek.

“Geleceğe Yön vermek İsteyen Girişimleri Davet Ediyoruz”

Dinçer Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer, verdiği özel demeçte;

“İki yıldır düzenlediğimiz Dinçer Lojistik Demoday’in bu sene üçüncü dönemini başlatıyoruz. Geride bıraktığımız yıllara bakarsak giderek artan bir ilgiden söz edebiliriz. Biz bu etkinlikle, sektörde yenilik yaratan, bir soruna çözüm üreten ya da parlak fikre sahip girişimlere kendilerini gösterme şansı sunuyoruz. Daha önce etkinliğimize katılan tüm startup’larla ilişkimizi sürdürüyor, kalıcılı ilişkiler kurmaya gayret ediyoruz. Girişimcileri ve girişimci adaylarını, iş fikirleriyle ve yenilikçi çözümleriyle birlikte sektörün geleceğine yön vermeye çağırıyoruz. Özellikle ana iş kolumuz lojistik ve tedarik zincirinin tamamını kapsayacak şekilde robotik, mobilite, yapay zeka, blockchain, iş zekası, endüstri 4.0 alanlarında yenilikçi çözümler sunan Startup’ları etkinliğimize davet ediyoruz.”

Alanında uzman jüri girişimleri oylayacak

20 Aralık tarihinde düzenlenecek etkinlikte yarışacak projeleri Dinçer Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer, Dinçer Lojistik CTO’su Murat Şencan, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı Hakan Kırımlı, Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Metin Türkay, Strateji ve İş Geliştirme Danışmanı Arda Berkay Çağın, Webrazzi Kurucusu ve CEO’su Arda Kutsal, Halk Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Zafer Mustafaoğlu, P&G Satın Alma Direktörü Filiz Mahir ve Fazla CEO’su Olcay Silahlı değerlendirecek.

Güncel İçerikler