QSoft, kendi müşterileri Destek Patent ve Gençpa’dan 100 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı

RPA ve Chat Bot destekli platformuyla şirketlere çözümler sunan QSoft, ilk turda 100 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı.

QSoft, kuruluşunun ikinci yılında, RPA ve Chat Bot teknolojileriyle iş dünyasına yenilikçi çözümler sunuyor.

Yazılım, otomasyon ve robotik uygulamalar için çözümler üreten şirket, Destek Patent ve Gençpa‘dan aldığı yatırım ile 100 milyon TL değerlemeye ulaştı. QSoft, aldığı bu finansal desteği, hizmetlerini uluslararası pazarlara taşıma hedefine ulaşmak için değerli bir fırsat olarak görüyor.

Yatırım kapsamında düzenlenen imza töreninde, QSoft’un kurucusu Murat Çim ve COO’su Gürkan Taşkıran, Destek Patent’in Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, CEO’su Faruk Yamankaradeniz ve CIO’su Furkan Çelik ile Gençpa’nın Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Kayacan bir araya geldi. Buluşmada şirketler arası iş birliğinin geliştirilmesi ve QSoft’un sektördeki konumunun güçlendirilmesi konuları da konuşulmuş.

Solda: Ulaş Kayacan (Gençpa kurucusu)

“Dünya çapında değer yaratmak istiyoruz”

Yatırımın, QSoft’un inovasyon ve müşteri memnuniyeti yolculuğunda bir dönüm noktası olduğunu belirten QSoft Kurucusu ve CTO’su Murat Çim;

“Müşterilerimizden aldığımız bu destek, sadece ürünlerimizin ve hizmetlerimizin değerini ve etkisini doğrulamakla kalmıyor, aynı zamanda bizim için bir güven oyu anlamına geliyor. Biz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için teknolojimizi sürekli olarak geliştiriyoruz ve bu yatırımların bize sağladığı kaynaklarla, hizmetlerimizi ve çözümlerimizi uluslararası pazarlara taşımayı planlıyoruz. Böylece sektördeki konumumuzu daha da güçlendirerek, dünya çapında müşteri ve iş ortaklarımız için yenilikçi ve değer yaratan çözümler sunmaya devam edeceğiz. Bu süreçte, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın katkılarını da önemsiyor ve onların desteğiyle daha büyük başarılara ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi.

Güncel İçerikler