Hepsipay, dijital ödemeler alanında Visa ile global ölçekte 5 yıllık anlaşma yaptı

Hepsipay Kart, Visa iş birliği ile artık dünyanın her yerinde alışverişlerde geçerli hale geliyor.

Hepsipay, çıkardığı ön ödemeli kartlar için dijital ödemeler alanında dünya liderlerinden Visa ile beş yıl süreyle iş birliği yapacağını duyurdu.

İş birliği kapsamında açık devre olma özelliğini kazanarak, Hepsiburada dışındaki alışveriş noktalarında da kullanılabilen Hepsipay kartlar kullanıcılara Visa logosuyla sunulacak.
Hepsiburada tarafından platform cüzdanı olarak hayata geçirilen ve müşterilerine hızlı, güvenli ve kolay ödeme imkânı sağlayan Hepsipay, müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Hepsipay, kullanıcılarının sahip oldukları dijital kartlarının online ve fiziksel alışverişlerde tüm dünyada kullanılabilir hale gelmesini sağlamak amacıyla dijital ödemeler alanının lider kuruluşlarından Visa ile beş yıllık iş birliğine gitti.

Visa iş birliği Hepsipay Kart’ı dünyanın her yerine taşıyor

Kullanıcılar, Hepsiburada üzerinden Hepsipay hesaplarına girerek saniyeler içerisinde Visa logolu dijital kartlarını oluşturup, kartlarına mevcut kredi kartı veya banka kartından nakit aktarılabilecek, isterlerse banka hesaplarından yapacakları transfer ile Hepsipay cüzdanlarını doldurabilecek.

Hepsiburada Finansal Hizmetler CEO’su Erkin Aydın, verdiği demeçte;

“Hepsipay olarak Hepsiburada’nın platform cüzdanı olarak yol çıktık. Merkez Bankası lisanslı ilk ve tek platform cüzdanıyız. Kullanıcılarımıza sunduğumuz Hepsipay kartlarımız ile Hepsipay’i açık devre bir ödeme çözümü olarak müşterilerimize sunabiliyoruz. Biz bunu Hepsipay’i sokağa taşımak olarak nitelendiriyoruz. Visa ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, sunduğumuz ödeme çözümlerini Hepsiburada platformunun dışına çıkarma hedefimize hizmet ediyor. Müşterilerimiz açısından ise bu anlaşma, sahip oldukları kartları, Visa ve Hepsipay güvencesi ile her yerde kullanabilecekleri anlamına geliyor. Visa’nın küresel deneyiminden bu iş birliği sayesinde faydalanma fırsatı bulduğumuz için mutluyuz.”

Samile Mümin: “Hepsipay kartlar hem ödemelere erişimi kolaylaştırıyor hem de dünya genelinde güvenli ödeme özgürlüğü sağlıyor”

Visa Türkiye Genel Müdürü Samile Mümin konu ile ilgili ise verdiği demeçte;

“Hepsipay ile işbirliğimiz sonucunda sunulan Visa logolu kartlarla kullanıcılarının dijital ödemelere erişimini kolaylaştırıyoruz. Hepsipay kart sahipleri artık ödemelerini yalnızca Hepsiburada platformunda değil, Visa’nın küresel ölçeği ve en gelişmiş güvenlik ürün ve hizmetleriyle korunan teknolojik ağı sayesinde güvenle dünyanın her yerinde yapabilecekler. Kartın hayata geçmesinde emek veren tüm ekipleri tebrik ederim.”

Anında ihtiyaç kredisi imkânı

Hepsipay müşterileri ayrıca arzu ederlerse, Hepsipay’in sunduğu “cüzdanı dolduran kredi” çözümü sayesinde alışveriş esnasında anlaşmalı bankaların tekliflerini Hepsipay üzerinden görüp anında ihtiyaç kredisi de kullanabilecekler.

Güncel İçerikler