QNBEYOND Hızlandırma Programı’nın beşinci dönemine seçilen 8 girişim

QNB Finansbank tarafından gerçekleştirilen QNBEYOND Hızlandırma Programı’nın beşinci dönemine; Exportal, Flowla, Novus, Searchbase, Udext, Videolity, WeFarm ve Wope seçildi.

QNBEYOND Hızlandırma Programı yeni döneminde Londra, Chicago, Stockholm, Boston, Lizbon’dan girişimleri programına alarak bugüne kadarki en global dönemini başlatmış oldu.

Beşinci dönem girişimlerinde global odaklı SaaS iş modelleri, veri ve kullanıcı odaklı SEO, video ve yapay zekanın buluştuğu pazarlama teknolojileri, tarım teknolojileri, KOBİ ve ihracat odaklı teknolojik çözümler ve kurum içi iletişim çözümleri göze çarpıyor.

2022’de tamamlanan dördüncü dönemde 8 girişim QNBEYOND Hızlandırma Programı’ndan mezun olurken; bu girişimlerden ikisi QNBEYOND Ventures’dan yatırım aldı. Ayrıca girişimler QNB Finansbank ve iştirakleriyle 8 iş birliği ve 12 POC çalışmasına başladı.

QNBEYOND’un sahip olduğu güçlü mentor ağı, iş ortakları ve C-Level yönetici desteği

Sektör profesyonelleri ve QNB Finansbank çalışanlarından oluşan 130 kişiyi aşkın güçlü bir mentor ağına sahip olan QNBEYOND, girişimcilerin ihtiyaç duyabileceği neredeyse tüm konular için alanında uzman bir mentora sahip.

Ayrıca hızlandırma programına katılan girişimlere; Amazon Web Services, Google Cloud, Microsoft Azure gibi servis sağlayıcılar, Hubspot, Notion, Docsend, New Relic, Miro, Remote, Asana gibi yabancı servisler ve Fol, iyzico ve TalentGrid gibi şirketlerden on binlerce dolar değerinde indirim fırsatı da sunuluyor.

QNBEYOND girişimleri, programa başlarken eşleştiği QNB Finansbank C-Level yöneticileriyle düzenli görüşme ve beraber iş geliştirme şansına erişiyor.

5. döneme seçilen 8 girişim

Exportal: İhracatını arttırmak isteyen Türk firmalar ve yurt dışında bulunan ithalatçılar için özel olarak tasarlanmış; ürün çeşitliliği, sade arayüzü ve 10+ dilde destek verebilen ekibiyle ithalat & ihracat süreçlerini uçtan uca kolaylaştıran yeni nesil B2B ticaret portalıdır.

Flowla: Satış ekiplerinin tüm doküman, aksiyon ve iletişimini tek bir linkte müşterileri ile paylaşmasını sağlayan, satış sürecini adım adım ilerleyen bir dijital akış haline getirerek hız ve dönüşümü arttıran bir platformdur.

Novus: İçerik üretimi ihtiyacı olan şirketler için güncel, güvenilir ve kuruma özel yapay zeka çözümleri sunan bir platform.

Searchbase: Ekipler için özelleştirilmiş yapay zeka tabanlı bir arama motorudur.

Udext: Saha çalışanları ve şirketleri arasındaki iletişim kanallarını ön hazırlık gerektirmeden kuran, çeşitli otomasyonlarla etkileşimi ve operasyonel verimliliği arttıran bir iletişim platformudur.

Videolity: Yapay zeka ile herhangi bir videodaki ürünleri anında alışveriş yapılabilir formata getiren, e-ticaret yapan şirketler için B2B SaaS platformudur.

WeFarm: Boş tarlaları üretim yapan çiftliklere dönüştüren ve sahiplerine gelir yaratan yeni nesil bir tarım teknolojisi platformudur.

Wope: İşletmelerin büyük yatırımlar yapmaksızın dijital büyümelerini hızlandıran ve SEO stratejilerini AI ile güçlendiren bir dijital büyüme platformudur.

Güncel İçerikler