Bitci, global ödeme sistemi devi Paymount EU iş birliğini duyurdu

Yerli kripto para borsası Bitci, dünyadaki en büyük ödeme sistemi şirketlerinden biri olan Paymount EU ile anlaştığını duyurdu. Bitci’ye global pazara açılmak için yatırım ve stratejik ortaklık sağlayacak olan Paymount EU, İngiltere başta olmak üzere birçok ülkede faaliyet gösteriyor.

Türk kripto para borsası Bitci, yeni global iş birliğini açıkladı. Paymount EU ile gerçekleşen iş birliği Bitci’ye yapılacak yatırımları ve stratejik ortaklığı kapsıyor.

Dünyanın en büyük ödeme sistemi şirketleri arasında yer alan Paymount EU ile imzalanan anlaşmanın detaylarını Bitci Borsa CEO’su Ahmet Onur Yeygün verdiği demeçte kısaca anlattı.

İlk plan yatırım ve stratejik ortaklık

Paymount EU anlaşmasıyla ilgili Bitci Borsa CEO’su Ahmet Onur Yeygün, “Bir süredir üzerine çalıştığımız bir projeyi sonuçlandırdık. Bitci Borsası olarak Ingiltere ve dünyanın en büyük ödeme sistemi sağlayıcılarından biri olan Paymount EU ile yatırım ve global pazarda büyümek için stratejik ortaklık konularında ön anlaşmaya vardık.

Dünyanın en büyük borsaları ile iş ortaklığı yapan Paymount’tan alacağımız yatırım ve stratejik ortaklık anlaşmamız Bitci’nin lokal ve global yolunda çok büyük bir destek olacaktır.” dedi.

Yerli teknoloji şirketi Bitci’yle ilgili yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Güncel İçerikler