Honor, yenilenen X serisi akıllı telefonlarını Türkiye’ye getiriyor

Honor’un global pazarda 100 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan ve en beğenilen modellerini kapsayan X Serisi yeniden Türkiye’ye geliyor.

Küresel teknoloji markası Honor, yeni modellerini Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşturmaya devam ediyor. Akıllı telefon ve ekosistem ürünlerinde dünyanın her yerindeki kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik ürünlere imza atan firmanın globalde 100 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan X serisi çok yakında yeniden Türkiye pazarında satışa çıkıyor.

Huawei’nin alt markası olarak faaliyet gösterirken X serisinde orta-üst segment cihazları ülkemize getiren şirket, şimdi de bağımsız bir marka kimliğiyle seriyi  yenileyerek tekrar karşımıza çıkıyor. Yenilenen serinin ülkemize gelen ilk modeli Honor X9a oluyor

Bulunduğu segmentte öne çıkan özellikler

HONOR’un ürün yelpazesinin önemli bir parçası olan Honor X serisi, firmanın yıldız ürün kategorilerinden biri oluyor. Her nesil yenilik ve atılım konusunda cesur adımların atıldığı bu seride, tüketicilere fiyatına göre mükemmel performans sağlayan cihazların sunulması hedefleniyor. Güvenilir donanım, olağanüstü işçilik, istikrarlı iletişim ve sorunsuz bir sistemin tasarlanması, Honor X serisinin DNA’sında yer alıyor.

Globalde büyük başarı yakalayan X serisi, kullanıcılara hem tasarım hem de özellikler açısından yepyeni bir deneyim yaşatıyor. Segmentinde lider özelliklere sahip olan bu yeni model, sınıfının en iyisi özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Endüstri standartını yükselten çalışmalar

Tüm dünyada 30 binden fazla deneyim mağazası bulunan ve dünya çapındaki toplam çalışan sayısının yüzde 60’ını ArGe çalışanlarının oluşturduğu Honor’un biri Fransa’da biri de Japonya’da olmak üzere altı ArGe merkezi ve 100’den fazla inovasyon laboratuvarı bulunuyor.

Bu Ar-Ge merkezinde her ürünün titiz kalite testi için binlerce cihaz kullanılıyor ve bazı cihazlar 24 saat x 365 gün boyunca durmaksızın çalıştırılıyor. Örneğin cihazın düğme testi ele alındığında, Honor endüstri standardını 200.000 kez basımdan 1 milyon kez basıma çıkarmıştır, bu da 18 yıllık kullanımdan sonra hasar görmeyeceğini garanti edebiliyor.

Bu yatırımları sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik ürünlere odaklanan ve bu ürünlerde daha önce görülmeyen yeniliklere imza atan firma, 2023 yılında X serisi başta olmak üzere Türkiye’ye yeni ürünler getireceğini açıkladı.

Yapay Zeka
Yapay Zeka
Yapay Zeka
Yapay Zeka

Son İçerikler