Bella Maison, e-ticarette İngiltere, Amerika ve Almanya’ya açıldı

Türkiye’nin genç, bir o kadar da dinamik ev tekstil ve dekorasyon markası Bella Maison, Amazon İngiltere ve Amerika’da mağaza açtı. Almanya Limango’nun yanı sıra ABD'nin en büyük e-ticaret sitelerinden Wayfair’e de giriş yapan Bella Maison’un gelecek hedefi ise bellamaison.com’u Avrupa pazarına açmak.

Türkiye ev tekstil ve dekorasyon sektörünün önemli markası Bella Maison, Türkiye ve yurt dışında açtığı fiziksel mağazalarının yanı sıra e-ticaret atılımlarıyla da globaldeki ağını her geçen gün güçlendiriyor.

2 yıllık uzun bir araştırma ve yatırım süreci sonrası Amazon İngiltere ve Amerika’nın yanı sıra Almanya Limango ve ABD Wayfair gibi birçok önemli e-ticaret sitesinde mazağa açan Bella Maison, bugün sekizden fazla global e-ticaret sitesi ile dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ulaştırıyor.

“Bella Maison’u kurarken sınırsız bir coğrafya hayal ettik”

Türkiye’de kendi web siteleri ve birçok e-ticaret sitesi üzerinden ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturarak güçlü bir e-ticaret ivmesi yakaladıklarını dile getiren Bella Maison CEO’su Muhammed Tan, global e-ticaret sitelerinde mağaza açmak için iki yılı aşkın süredir çalıştıklarını, pazarlara özel kapsül koleksiyon ve insan kaynağı yatırımı yaptıklarını söyledi.

Tan, “Bella Maison’u kurarken sınırsız bir coğrafya hayal ettik. Geleceği okuyarak, doğru planlama ve strateji ile küresel e-ticaret ağlarında güçlü bir şekilde doğru zamanda yer almak için yıllar öncesinden çalışmaya başladık. Global e-ticaret sitelerinde açtığımız mağazalarımızla sınırları ortadan kaldırıyoruz. Bugün Amazon, Limango ve Wayfair’in de dahil olduğu sekizden fazla global e-ticaret sitesi üzerinden dünyanın birçok ülkesine satış yapıyoruz. Daha fazla ülkede yer almak için görüşmelerimize devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

“bellamaison.com’u Avrupa pazarına açmayı, hedefliyoruz”

Tan, “Bella Masion olarak kuruluşumuzdan bugüne ürünlerimiz, kategorilerimiz ve mağazalarımızla oldukça ses getiren işlere imza attık. Bugün Türkiye’de 13 yurt dışında 8 fiziksel mağazamız bulunuyor. Oldukça fazla yol katetmiş olsak da gidecek çok daha fazla yolumuz olduğunu biliyoruz. Gözümüzü her anlamda globale çevirdik. Her geçen gün kendimize yeni hedefler belirliyoruz. Kısa süre içerisinde bellamaison.com’u Avrupa pazarına açmayı, Türkiye’de 50, yurt dışında 20 ülkede 5 yıl içinde 150 mağaza açmayı hedefliyoruz. Tüm hedeflerimize ulaşıp, Bella Maison’u hem fiziksel hem e-ticarette dünya liginin güçlü bir oyuncusu yapacağımıza inanıyoruz” dedi.

Güncel İçerikler