Müşterini deneyimini artırmak isteyen Missafir, yeni mobil uygulamasını duyurdu

Geçtiğimiz yıl içerisinde 550 bin dolarlık köprü tur yatırımı tamamlayan yerli girişim Missafir, müşteri deneyimini bir üst seviyeye taşımak için yeni mobil uygulamasını hayata geçirdi.

Hızlandırma programı KWORKS bünyesinde büyüyen proptech girişimi Missafir‘in kendi portföyünde bulunan evlerde konaklayanlar için geliştirdiği uygulaması Missafir App, uygulama marketlerinde yayınlandı.

Uygulamayı App Store veya Google Play‘den indirebilirsiniz.

7/24 iletişim desteği, temizlik ve konsiyerj hizmetleriyle Missafir’in mobil uygulaması sayesinde, artık konuklar rezervasyon öncesi, sırası ve sonrasında ihtiyaç duydukları tüm bilgilere ulaşabiliyor. Misafirler, geliştirilen bu uygulamayla eski ve güncel rezervasyonlarının giriş/çıkış tarihlerini ve önemli notlarını rahatlıkla görüntüleyebiliyor. Bununla birlikte Missafir mobil uygulaması, rezervasyonun yapıldığı evin adresi ve yol tarifi, WiFi erişim bilgileri ve eve dair özel kurallar, faydalı bilgiler gibi gerekli detayları tek bir noktada topluyor. Konuklar ayrıca Missafir mobil uygulaması sayesinde evdeki beyaz eşya ve elektronik aletlerin dijital kullanım kılavuzlarını izleyebiliyor. 7/24 sağlanan bu bilgi ve desteklerle konaklamaları sırasında yabancılık yaşamadan kendilerini evlerinde hissetmeleri sağlanıyor.

Missafir App aynı zamanda Missafir’in diğer hizmetlerine tek tıkla erişim fırsatı da sunuyor. Konuklar Missafir’in temizlik, ulaşım desteği, rehberli lokal turlar, evde sağlık hizmeti, yemek ve market siparişi gibi ek hizmetleri için uygulama üzerinden hızlı bir şekilde talep oluşturabiliyor.

Kullanıcı dostu arayüzüyle ev konforu için ihtiyaç duyulabilecek her türlü bilgi ve hizmete ulaşımı kolaylaştıran Missafir mobil uygulaması, Mayıs 2022’de yayınlanmış oldu. Bu mobil uygulamayla teknoloji destekli ev konaklamasında Türkiye’de önemli bir adım atan Missafir, gelecek dönemlerde bu alana daha fazla yatırım yapmayı planlıyor. Türkiye’de PropTech sektöründeki yenilikçi ve lider rolünü bu gelişmeyle bir kez daha göstermiş olan Missafir, global bir marka olma yolunda hızla ilerliyor.

Missafir Kurucusu ve CEO’su Mehmet Yüksel de mobil uygulamanın çıkışıyla ilgili verdiği demeçte; “Bu, Missafir’in Türkiye’de PropTech alanına yön veren yeniliklerinden sadece bir tanesi. Bu uygulamayla kusursuz misafir deneyimini teknoloji desteğiyle sunabilecek ve konukların her türlü ihtiyacına cevap verirken bu yenilikleri globale de taşıyacağız.” dedi.

Siz de evinizi güvenilir, stressiz ve hızlı bir şekilde kiraya verip daha çok gelir elde etmek isterseniz yerli girişim Missafir’in internet sitesini ziyaret edebilir; Türkiye, KKTC, Yunanistan (Mikonos) ve Karadağ’da konumlanan evlerimizde eşsiz bir konaklama deneyimi yaşamak için Missafir Homes internet sitesine göz atabilirsiniz.

Güncel İçerikler