Kanyon AVM Cinemaximum’da gerçekleştirilen Pitch Challenge’da sunum yapan 50 girişim

Kanyon AVM Cinemaximum'da Geometri Melek Yatırım Ağı’nın organizasyonun’da gerçekleşen ve 3.5 saat süren Pitch Challenge’da 50 girişim, yatırımcılar ve sektör profesyonelleri ile bir araya geldi.

Sektör ayırt etmeksizin her aşamadan girişimin yer aldığı; pazara giriş aşamasından, yatırım almış ve yatırım arayan sağlık, malzeme, IoT, saas, oyun, sosyal girişim, pazar yeri, fintech, gıda gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren 50 girişim Pitch Challenge’da sunumlarını gerçekleştirdi.

Bireysel ve kurumsal yatırımcılardan oluşan jüri üyelerinin her girişim sunumu sonrasında 7-10 arasında puan verdiği Pitch Challenge’da ödülü kazanan girişim ise heybooster oldu.
Pitch Challenge’ı gerçekleştiren, Temmuz 2019’da hayata geçen ve Rolling Fund modelini uygulayan Geometri Melek Yatırım Ağı girişimlerin yatırım turuna kendi sermayesi $20K ile dahil olurken grubunda yer alan 49 bireysel yatırımcı, 7 şirket ve 1 halka açık şirket ile birlikte $100K’ya kadar yatırım yapabilmekte ve şu anda portföyünde 9 girişim yer almaktadır.

Pitch Challenge’da yer alan 50 girişim

 1. ACTIMI: Kronik kalp rahatsızlığı bulunan hastalar için gerçek zamanlı uzaktan izleme platformu
 2. AIHear Teknoloji: Odyoloji alanında yapay zeka destekli tıp teknolojileri geliştirerek akıllı ve otonom çözümler üretir.
 3. Avokadio: Nefes analizi cihazı ile kilo verilmesine destek sağlayan mobil beslenme danışmanı
 4. B4AFC – Business for Aging Friendly Community: İleri yaş dostu güvenilir ürün ve hizmetleri bir araya getiren pazaryeri ve sosyal girişim
 5. Berk İnovasyon: Kaza öncesi, anı ve sonrası bildirimleri ile donanmış endüstriyel cihaz üretimi gerçekleştirir.
 6. Beşinci Kural: Olay akışı kurgulama oyun motoru ile eğitsel içerikleri anlatı oyunlarını hazırlanmasını sağlar.
 7. BidApp: Profesyonel teklif hazırlama uygulaması
 8. Biolive: Zeytin çekirdeği tozundan biyo bazlı plastik ve granül üretimi
 9. Biopols: Antibakteriyel ve antioksidan özellikli yeni nesil gıda saklama teknolojisi
 10. BIUNIQ: IoT bazlı el dış iskelet robotu, dış iskeletler, rehabilitasyon cihazları ve protezler üzerinde çalışmaktadır.
 11. Be Right Back: Yüksek kaliteli oyunlar oynamak için güçlü bilgisayarlara ihtiyaç duyan “oyuncular” ile güçlü oyun bilgisayarlarını çevrimiçi olarak kiralayarak gelir elde etmek isteyen ‘’partnerlar’’ı bir araya getiren bir teknoloji platformu ve pazar yeridir.
 12. CatchPad: Fiziksel ve zihinsel gelişimi destekleyen yeni nesil aktivite platformu
 13. Citory: Seyahat edenler için şehirde yaşayan yerel halkla birlikte deneyim oluşturma fırsatı sunan pazar yeri
 14. Co Print 3D Printer Technologies: 7 adet filament besleme mekanizması ile 3D yazıcılara giren filamenti otomatik olarak değiştiren ve bu sayede piyasadaki bütün 3D yazıcıların tek baskı ucu ile çok renkli ve çok malzemeli modeller üretebilmesini sağlayan çok filamentli 3D baskı modulüdür.
 15. COGNIBOOSTER: Hiperaktivite bozukluğu için fitokimyasalları kan-beyin bariyerini aşmasını sağlayıp koruyarak beyne ulaşmalarını sağlayan mikroenkapsülasyon teknolojisi dikkatsizliği %50 oranında azaltmayı hedefler.
 16. Dashport: Oyun şirketleri için oyuncuların yorumlarını toplayarak analizini gerçekleştiren oyuncu dinleme platformu
 17. Datasurgery (Traick): Yapay Zeka ile Tiroid nodüllerinin ayırıcı tanısı için klinik karar destek sistemi
 18. Decaid: Decaid’in NFT API’ı ile web ürünlerinin, kullanıcılarına Web3 özellikli deneyimler sunmasına yardımcı olur.
 19. Dokun: Markaların, sivil toplum kuruluşlarının ve bireylerin sosyal etki odaklı projeler için bir araya geldikleri, iletişim ve etki odaklı rahat, kolay, hızlı ve şeffaf yardım yapabildiği bir platformdur.
 20. Dorm: Dünyadaki üniversite öğrencilerini birbirleri ile eşleştirmeyi amaçlayan bir sosyal platformdur.
 21. Endless Fairs: Geliştirdikleri dijital fuar platformuyla şirketlerin sanal ve hibrit etkinliklerini düzenlemelerini sağlar.
 22. Enhencer: E-ticaret siteleri ve pazar yerlerin için kullanıcılarının satın alma davranışlarını makine öğrenmesiyle yalın bir şekilde tahmin eden SaaS
 23. GlaucoT: Glokom (göz tansiyonu) hastalığının tedavisini sağlayan giyilebilir tıbbi cihaz
 24. greaTR: Globaldeki genç Türk yetenekleri Türkiye’deki şirketlerle buluşturan platform
 25. Hamata: Şurup Pinaster Pine, sahil çamı kozalağından üretilmiş, içinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan %100 doğal bir gıda takviyesidir.
 26. heyBooster: Pazarlama ekiplerinin dijital pazarlama verilerini anlamlandırmasına yardımcı olarak aksiyona yönelik iş planına dönüştürmesini sağlayan SaaS
 27. HydroBorPEM Fuel Cell Technologies: Hidrojen yakıt hücreli araçlar için verimli ve yerli kompozit membran üretimi gerçekleştirir.
 28. Icarbon Kimya: Hidrotermal devulkanizasyon ve yenilikçi karbonizasyon teknolojilerini birlikte kullanarak atık kauçukları sürdürülebilir bir şekilde geri dönüştürme sürdürülebilir hammadeler üretimi gerçekleştirir.
 29. Infleap: Markalar ile influencer’ları bir araya getiren otonom ölçülebilir pazarlama platformu
 30. Ixrone: Endüstriyel temizlik için geliştirilen insansız hava aracı
 31. Kentimiz: vatandaşların çevrelerindeki sorunları tüm kullanıcılara açık bir şekilde paylaşıp çözülmesi için birlik olabilecekleri, bunu yaparken de uygulamanın çeşitli avantajlarından faydalanabilecekleri kamuya yarar sağlama amacıyla oluşturulmuş bir platformdur.
 32. Kolayyika.com: Halı yıkama, Ev tekstil Ürünleri temizliği dezenfektan ve haşere ilaçlama üzerine hizmet sağlayan online hizmet platformu
 33. Köstebek: Çevresel ve sosyal fayda sağlamak amacıyla entegre elektronik atık yönetimi sağlayan sosyal girişimdir.
 34. Labla: Yayıncıların eğitim içeriklerini oyunlaştırmasını sağlayan platform
 35. Latissim: Kozmetik markaların ürünlerini bir kutuda toplayarak aylık üyelik modeli ile güzellik ürünlerini kişiselleştirilmiş özel kutu konseptleri ile gönderilmesi gerçekleştirir.
 36. Malty Foods: Maltın zengin besin değeri, yüksek diyet lifi ve katkısız madde içeriğinden yararlanarak fonksiyonel ve süper gıdalar üretir.
 37. OEB Kaykay: Mikro mobilite girişimi.
 38. PACS Assistant: Radyoloji tanı destek yazılım asistanı
 39. Postuby: Mikro işletmelerin “sosyal medya içerikleri oluşturma ve paylaşma” problemini ortadan kaldıran yapay zeka destekli pratik bir sosyal medya yönetim aracı
 40. Re-Fil: Tekrar dolum istasyonları ile plastik ambalaj tüketimini azaltan sosyal girişim
 41. Sekiz Games: Hypercasual oyunlar geliştirir.
 42. Shefacio: İş dünyası ile modayı birleştiren yeni nesil medya platformu
 43. Sweephy: Makine öğrenmesi algoritmalarını kullanarak otonom analiz ve veri temizliğini gerçekleştirerek iş analizi, veri analizini kolaylaştıran; genelleştirilmiş veriyi temizleyen ve kullanıma hazır hale getiren Saas
 44. TelePhysio: AI destekli telerehabilitasyon hizmeti
 45. Togi Teknoloji: Hafif elektrikli araçlar için değiştirilebilir batarya üzerinde çalışmaktadır.
 46. Uper: Geliştirdiği algoritmalar ile müşterilerine yüksek katma değer sağlamayı hedefleyen dijital pazarlama ajansı
 47. Varsapp: Kullanılmayan eşyaların güvenle kiralanabilmesini sağlayan pazar yeri.
 48. VisporClub: Daha fazla yıldız sporcunun doğması ve daha fazla kişinin sporla tanışması için fırsat eşitliği hedefiyle kurulmuş; sıfırdan uzmanlığa eğitim videoları, uzmanlardan tavsiyeler, beslenme ve mental sağlık bilgileri içeren online sporcu gelişim platformu
 49. Yena Engineering: Çelik imalatı konusunda dijital iş-tedarik ağı
 50. Zingo: Market fiyatlarının lokasyon bazlı karşılaştırılmasını sağlayan pazar yeri.

Güncel İçerikler