Kalben, metaverse’de yapılacak lansman ile müzikseverlerle buluşacak

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran BtcTurk, Kalben’in ‘Eski Dünyanın Yangını’ adlı albümünü 17 Ocak’ta metaverse’de yapılacak lansman ile müzikseverlerle buluşturacak.

Kripto para borsası BtcTurk, #BtcTurkPROileSahnede konseptiyle müzik sponsorluklarına hız kesmeden devam ediyor.

Geçtiğimiz yaz aylarında Emre Aydın’ın #BtcTurkPROileSahnede konseptiyle Türkiye çapında düzenlediği konserlerin yanı sıra; İstanbul, Çeşme, Bodrum’da gerçekleştirilen 54 açık hava konserine de ev sahipliği yapan BtcTurk, Kalben‘in ‘Eski Dünyanın Yangını’ isimli yeni albümünün tanıtılacağı lansman 17 Ocak saat 19:00’da BtcTurk|PRO’nun katkılarıyla Decentraland Metaverse’ünde de gerçekleştirilecek.

Gerçekleşecek olan bu lansmanda; Türkiye’de ilk kez metaverse konseri deneyimlenecek. Kalben’in özel avatarı konser öncesi tasarlanırken ünlü şarkıcıyı temsil eden özellikler de unutulmadı. Kalben’in; pembe saçlı avatarı, gitarı ve gözlüğü ile birlikte özel olarak tasarlandı.

BtcTurk|PRO’nun katkılarıyla, Blockchain deneyimini tam anlamıyla BtcTurk kullanıcılarına sunmak için Decentraland üzerinde düzenlenecek olan etkinlik, GarageATLAS’ın katkılarıyla müzikseverlere ulaşacak. BtcTurk ile metaverse dünyasında Türkiye’de bir ilki yaşamak isteyen tüm müzikseverler ve meta dünyanın takipçileri, dev etkinliğin detaylarını BtcTurk’un sosyal medya hesaplarından takip edebilir.

Güncel İçerikler