Zurich Sigorta, 100 bin dolar hibeli programa sigorta odağındaki Türk girişimlerin başvurularını bekliyor

Zurich Sigorta, sigorta sektörünün ihtiyaçlarına çözüm geliştirecek ve sektörün geleceğine yön verecek girişimcileri, 3. Zurich İnovasyon Şampiyonası’na Türkiye adına katılmaya davet ediyor.

Dijitalleşme alanında dünya çapında sigorta sektörüne öncülük eden Zurich Sigorta Grubu, 3. Zurich İnovasyon Şampiyonası ile, sadelik, sürdürülebilirlik ve risk yönetimi alanlarında sigortanın geleceğini şekillendirecek girişimcileri arıyor.

Ayrıca Zurich Sigorta Grubu, bu üç alanın dışında, daha parlak bir gelecek yaratacağına inanan tüm start-up’ları da yarışmaya başvurmaya davet ediyor. Son başvurusu 23 Aralık‘ta bitecek program için bu bağlantıdan başvuru yapabilirsiniz.

Zurich İnovasyon Şampiyonası’nın 1. turunda yapılacak değerlendirmenin ardından en fazla 5 start-up Türkiye adına sonraki tura katılmaya hak kazanacak. Şampiyonanın 2. turunda tüm adaylar arasından 12 girişimci, kendilerini kanıtlamak ve büyüme planlarını Zurich Sigorta Grubu ile birlikte geliştirmek için 100 bin dolara kadar finansal destek alabilecek.

Ayrıca Zurich Sigorta Grubu’nun sponsorluğunda 3 aylık hızlandırıcı (accelerator) programına katılma şansına sahip olacak.

Zurich Sigorta, sigorta sektörünün geleceğine yön verebileceğini düşünen tüm girişimcileri, 23 Aralık 2021 tarihine kadar başvurularını yapmaya ve Zurich İnovasyon Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etmeye davet ediyor.

Son Yatırımlar

Son İçerikler