ABD pazarına hızlı giriş yapan Getir, Boston’da faaliyetlerine başladı

ABD’ye hızlı bir giriş yapan Getir, ülkenin önemli eğitim ve finans merkezlerinden Boston’da sipariş almaya başladı.

“10 dakikada market ürünleri teslimatı” modelini Türkiye’de başlatıp dünyaya yayan Getir’in ABD’deki genişlemesi hızla devam ediyor.

Kasım ayında ilk olarak Şikago ile Amerika kıtasına ayak basan Getir, bu ay içinde başlattığı New York operasyonundan sonra şimdi de Boston’da sipariş almaya başladı.

Harvard ve M.I.T. gibi dünyanın önde gelen üniversitelerine ev sahipliği yapmasının yanı sıra finans ve sağlık alanında da önemli bir merkez olan Boston, ABD’nin önemli şehirleri arasında yer alıyor.

Getir, ortalama 10 dakikada sunduğu hizmeti hem dinamik yaşam tarzlarıyla Bostonlulara hem de şehre farklı sebeplerle dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere kısa zamanda sevdirmeyi hedefliyor.

Şikago ve New York’ta yoğun ilgi ile karşılanan Getir, Boston ile iki aydan daha kısa bir süre içinde ABD’nin 3 büyük şehrinde hizmet vermeye başlamış oldu. Getir’in bu yılın başında İngiltere ile başlayıp Hollanda, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya ve Portekiz ile devam eden global yolculuğu şu anda 3 kıtada toplam 9 ülkeye ulaşmış durumda.

Güncel İçerikler