Yemeksepeti, BKM’nin yönetim kurulundan ayrılan Serkan Yazıcıoğlu liderliğinde fintech şirketi kuruyor

Bankalararası Kart Merkezi’nin yönetim kurulu üyesi Serkan Yazıcıoğlu, LinkedIn hesabından yaptığı bir paylaşım ile görevinden ayrıldığını duyurdu ve yeni çalışmaya başladığı Yemeksepeti‘nde, bir fintech şirketi kuracağının sinyalini verdi.

Serkan Yazıcıoğlu’nun LinkedIn paylaşımı

“2012 Temmuz ayında dahil olduğum Bankalararası Kart Merkezi (BKM)’den bu hafta itibarıyla profesyonel anlamda ayrıldım. Yeni rotam Yemeksepeti Fintech şirketinin liderliğini yapmak olacak.

2012 öncesinde BKM Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmak, son 9 senesi Başkan Yardımcısı olmak üzere aralıksız 14 sene üyesi olduğum Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Pazar Geliştirme Komitesinde bulunmak benim için gurur verici çalışmalar oldu.

Ancak en büyük gurur 9 sene boyunca BKM’de birlikte görev aldığım takım arkadaşlarım ve Yönetim Kurulu Üyelerim ile aynı gemide yer almak ve onlar ile birlikte ödeme sistemlerinin her alanında başarılı projelere imza atmak oldu. Türkiye’nin ilk dijital cüzdanı #BKMExpress, Türkiye’nin Ödeme Yöntemi #TROY başta olmak üzere birlikte yola çıktığımız ve desteklerini her zaman hissettiğim Üyelerimize, iş ortaklarımıza, BKM Express iş yerlerine ve tabii ki BKM’de birlikte çalıştığım tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Bundan sonra Delivery Hero ve Yemeksepeti markalarının global ve yerel perakende ve ödeme sistemleri tecrübesi ile Fintech alanındaki çalışmalarının bir parçası olacağım.

Bu yeni yolculuğumda tekrar birlikte olmak ve görüşmek üzere.

Sevgi ve Saygılarımla,”

Son Yatırımlar

Son İçerikler