Şirket portföyüne sadece geçen yıl içerisinde 1 milyardan fazla indirme ekledi. Kasım 2020’de de genel toplamda 3.5 milyar indirilmeyi devirmişti.

CrazyLabs’in 3.5 milyar indirilen portfolyosundan dikkat çeken yapımlar arasında sırasıyla 90 ve 80 milyon indirilme sayılarına ulaşan Tie Dye ve ASMR Slicing yer alıyor. Aynı zamanda Arcylic Nails 60 milyon indirilme alırken, CrazyLabs’in yeni yapımı Phone Case DIY şimdiden 60 milyon indirilmeyi geçti.

Phone Case DIY’ın yayınlanma hikayesi şubat ayında Pocket Gamer’da paylaşılmıştı. İndirmelerdeki bu kilometre taşı, CrazyLabs’in, Polonya’da açacağı beşinci hyper-casual hızlandırıcı merkezi CrazyHubs Varşova’nın duyurulması ve CrazyHubs İstanbul açılışının da yaklaştığı bu anlamlı dönemde geldi.

Hyper-casual hızlandırma merkezi olan CrazyHubs, ilk olarak Hindistan’ın Mumbai şehrinde karşımıza çıktı.

CrazyLabs 2021’in sonuna kadar 8 ila 10 hub’ı dünyaya açmayı planlıyor. Firmanın, şu an Hindistan, Türkiye, İsrail, Sırbistan ve Polonya’da hyper-casual programları bulunuyor.
Crazyhub İstanbul’un ilk dönem kayıtları 12 Nisan’da kapanacak ve program mayıs ayının başında başlayacak. Geliştiriciler program başladıktan sonra da ilk dönemin ardından başlayacak olan ikinci dönem için başvuru yapabilecekler.

CrazyLabs’in CEO ve kurucusu Sagi Schliesser. “Dünyanın birçok bölgesinden 350 partnerimiz ve oyun stüdyolarımız var. CrazyHubs’ın hyper-casual eğitim program ve geliştiriciler ve oyun stüdyoları için boot cap’leri ile bu sayıyı önemli ölçüde artırmayı hedefliyoruz.” dedi.