Mutlubiev, profesyonel nakliyat hizmeti vermeye başladı

2014 yılında temizlik hizmeti dikeyinde kontrollü pazar yeri olarak kurulan Mutlubiev, Şubat ayı itibariyle profesyonel nakliyat hizmeti de vermeye başladı.

Önceden taşınma sürecinde olan kullanıcılar için boş ev temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmetleri sunmakta olan Mutlubiev, kullanıcılarının talebi doğrultusunda evden eve taşınmaya da çözüm olmaya geldi.

Mutlubiev’in en büyük amacı taşınma sürecindeki kullanıcıların ihtiyaçlarını tek bir platformdan karşılayarak hayatlarını kolaylaştırmak. Platform üzerinden şeffaf ve uygun fiyatlar ile anında rezervasyon kolaylığıyla oluşturulan nakliyat hizmeti, güvenilir ve deneyimli taşıma profesyonelleri tarafından gerçekleştiriliyor.

Mutlubiev ile taşınma sürecindeki kullanıcılar, yeni evlerini boş ev temizliği ile hazır hale getirerek taşınacak eşyalarının kolilenmesinden taşınmasına ve kurulumuna kadar kapsamlı nakliye hizmetinden faydalanabiliyor. Taşınma sonrasında kullanıcılar, nano-dezenfeksiyon hizmeti ile evlerini dezenfekte ettirebiliyor ve temizlik ihtiyaçları için ev temizliği hizmetinden yararlanarak tüm süreci Mutlubiev’in platformu üzerinden birkaç dakika içinde online olarak çözebiliyorlar.

Yaklaşık 4 ay önce öncelikli olarak Londra’da nakliyat hizmeti vermeye başlayan Mutlubiev, bu ay itibariyle İtalya ve İspanya’da da bu hizmeti sunmayı planlıyor.

Güncel İçerikler