50 bin aktif üyeyi aşan yerli girişim Workindo, Rusya pazarına açılıyor

İnsan kaynaklarından hizmet-alım satımına, projelere teklif vermeden taşeron bulmaya inşaat sektöründe kompleks çözümler sunan Workindo, günlük 1500’e varan yeni üye sayısıyla hızla büyümeye devam ediyor.

Sektörün tüm katmanlarına ulaşabilmiş olmaktan mutlu olduklarını belirten Workindo CEO’su Erhan Kocabaş, “Öncelikle Workindo Ailesi’nin hızlı büyümesi bizi çok sevindiriyor ve sunduğumuz çözümlerle sektöre katkı sağlamaktan da ayrıca mutluyuz. Dünyanın hızlı dijital dönüşümünü körükleyen koronavirüs pandemisi online kanallara büyük bir yönelim sağladı. Yaptığımız yatırımlar ve izlediğimiz stratejilerle bu büyümemizi sürdürülebilir kılmayı hedefliyoruz. Türkiye’de günlük 1500’e varan yeni üye sayımız bizi kocaman bir aileye dönüştürüyor. İnşaat sektörünün her alanında sunduğumuz hizmetlerle sektör profesyonellerinin referans sitesi olmak istiyoruz.” dedi.

“Globalde Büyüyeceğiz”

Global yatırımlarla uluslararası arenada da söz sahibi olmayı amaçladıklarına değinen Erhan Kocabaş, “Workindo.com’un Rusça ara yüzünü yayına alarak Rusya başta olmak üzere, Rusça konuşulan tüm ülkelerde inşaat sektöründe çözümler sunmak istiyoruz. Ayrıca Türkiye ile bu ülkeler arasında ve Rusça konuşulan ülkelerin kendi arasında inşaat sektörüne yönelik ticarete katkı sağlamak hedefindeyiz. İnsan kaynakları açısından baktığımızda da sektördeki profesyonellere tüm bu ülkelerde iş bulma imkanı yaratıyoruz. Kısa zamanda Rusya’da da bir ofis açacağız. Bundan sonraki hedefimiz ise Güney Asya pazarı olacak. Yerli bir girişim olarak gerek Türkiye gerek uluslararası arenada hızlı büyümek ve ailemize yeni üyeler kazandırmaktan gururluyuz.” dedi.

Workindo, yeni yatırımlarla global pazarlara açılırken, sitenin Rusça dil seçeneği yayına girdi. Firma, yurtdışı büyüme stratejisi doğrultusunda Rusya ve Rusça konuşan ülkelerdeki inşaat sektöründe, insan kaynakları ve hizmet alım-satımda çözümler sunmayı hedefliyor. Rusya ve Türki Cumhuriyetler’deki inşaat personelleri, firmalar, taşeronlar Workindo.com üzerinden kendi dillerinde iş başvurusu yapıp projelere teklif verebilecekler.

Biz de Workindo’yla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Güncel İçerikler