Endeavor tarafından hayata geçirilen ScaleUp girişim hızlandırma programının başvuruları 5 Mart akşamı sona eriyor. Başvuru yapmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Peki neden ScaleUp’a başvurmalısınız?

  • ScaleUp Program boyunca atölye ve eğitimlerde, Alemşah Öztürk, Alp Saul, Arın Özkula, Barbaros Özbugutu, Başak Taşpınar Değim, Emek Kırbıyık, Fırat İşbecer, Koray Bahar, Oğuz Küçükbarak gibi Endeavor Girişimcileri’nin ve diğer alanında uzman Endeavor Mentorları’nın önderliğinde Büyüme, Globalleşme, Teknoloji, Finans, Yatırım, Satış, Pazarlama, Ekip, İK ve Kültür gibi konulara odaklanabilirsiniz.
  • Endeavor’ın seçkin Yerel ve Global Mentor Ağı’yla mentorluk toplantılarına katılabilirsiniz.
  • ScaleUp Programı boyunca girişimciden girişimciye iletişimi kolaylaştırıldığı kurucu forumlarıyla benzer aşamadaki şirketlerin kurucularıyla bir araya gelerek deneyim paylaşımında bulunabileceksiniz.
  • ScaleUp Hızlandırma Programı’nın önceki dönemlerinden mezun olan 47 girişim ciroları en az yüzde 70 artış gösterdi, istihdamı arttı ve pazarlama süreçlerini dijitalleştirdi.-ScaleUp Programı ile Amazon ve Teknasyon iş birliğiyle sunulan haklardan faydalanabileceksiniz.