Oyun fikri olanlara özel 22 Ocak’ta başvuruları sona erecek olan Monster Gaming Lab’e neden başvurmalısınız?

Monster Notebook tarafından oyun girişim fikirlerinin hayata geçirilmesi için kurgulanan kuluçka programı Monster Gaming Lab‘in başvuruları 22 Ocak‘ta sona eriyor.

Öncelikle programa başvurmak için: monstergaminglab.com

-Reklam-Param

Monster Gaming Lab oyun girişimi programına kabul edilen tüm girişimlerin hedefe ulaşmasını hızlandırıyor. Program bünyesinde farklı aşamalarda olan girişimcilerin ihtiyaçlarına özel eğitimlere katılıyor, oyun dünyasının en iyi mentorlarıyla birebir görüşmeler yapıyor ve girişimlerini geliştirme imkanı buluyor.

Oyun fikrinizin hayata geçmesi ve ticarileşmesi için ihtiyacınız olan mentor, danışmanlık ve akademik desteği sağlayarak hayalinizi birlikte gerçeğe dönüştürüyor. Monster Notebook, oyun fikirlerinin gelişmesinde, pazara sunulup son kullanıcıya ulaşmasında girişimlere destek oluyor. Monster Gaming Lab ise oyun alanındaki know-how’ını girişimcilere açarak oyun dünyasına erişim imkânı veriyor. Monster, oyun fikrini geliştirmek için girişimcilere, Monster dünyasında oyun geliştirme için en uygun çalışma ortamı ve ağı sunarken, uzman mentor takımı ve danışmanlarla verimli bir kuluçka süreci sağlıyor.

Program kapsamında;

  • Yayıncı partner Voodoo ile düzenli olarak yapılan mentorluk görüşmeleri ile ekiplerin gelişimleri destekleniyor,
  • Hem bir oyun geliştiricinin hem de bir girişimcinin ihtiyacı olan eğitim başlıkları birleştirilerek ekiplere özel eğitim programı oluşturuldu,
  • Kişilik ve ekip testleriyle doğru takım oluşturma ve görev dağılımı konularında destekler veriliyor,
  • Yalnızca seçilen ekiplerin ulaşabildiği online eğitim ve mentorluk paneli üzerinden yapılan eğitimlere yeniden erişilebiliyor.

Son İçerikler