Param

2020 yılını yüzde 100 büyüme ile kapatmayı hedefleyen Apsiyon, 1 milyon konuta ulaşmak istiyor

Türkiye genelinde ve yurt dışında; (Azerbaycan, Makedonya, Ukrayna, Karadağ ve Kıbrıs’ta) 850 binden fazla toplu yaşam alanında yöneticilerin ve konut sakinlerinin hayatını teknolojiyle kolaylaştıran Apsiyon, 2020 yıl sonu hedeflerini açıkladı.

Toplu yaşam alanı yöneticilerine CRM’den finans yönetimine, bakım takibinden dijital güvenlik sistemlerine kadar entegre çözümler sunan Apsiyon, kuruluşundan itibaren yakaladığı istikrarlı büyümesini sürdürmeyi hedefliyor. 10 binden fazla sitede, 850 binden fazla konutta yaşayan 1,7 milyona yakın kişiye hizmet veren Apsiyon, 2020 yılının sonunda hizmet verdiği konut sayısını bir milyonun üzerine çıkarmayı hedefliyor.

2019 yılında hizmet verdiği konut sayısında yüzde 65’e varan büyüme yakalayan Apsiyon, Ar-Ge yatırımlarını da artırarak yurt dışı pazar payını da artıracak.

“İstikrarlı bir büyüme ivmesi yakaladık”

Konuyla ilgili görüşlerini bildiren Apsiyon CEO’su ve Kurucu Ortağı Kudret TÜRK, “Apsiyon’u kurduğumuz ilk günden itibaren Apsiyon’un insan hayatına dokunan ve süreçleri kolaylaştıran bir uygulama olması için çalışıyoruz. Bugüne kadar geliştirdiğimiz özelliklerimiz, kampanyalarımız, iş birliklerimiz ve teknolojimizle insanların hayatını kolaylaştırdık. Sağladığımız faydayla birlikte ilk yılımızdan itibaren istikrarlı bir büyüme ivmesi yakaladık. Yakaladığımız bu ivmeyle 2020’yi yüzde 100 büyümeyle kapatmayı hedefliyoruz” dedi.

“Ciromuzun yüzde 25’ini Ar-Ge’ye harcayacağız”

Hedeflerini gerçekleştirmek için Ar-Ge’ye daha fazla yatırım yapacaklarını belirten TÜRK, “Apsiyon olarak kendimizi teknoloji şirketi olarak konumlandırıyoruz ve Ar-Ge’ye ciddi yatırım yapıyoruz. Bu doğrultuda 2020 yıl sonuna kadar ciromuzun yüzde 25’ini Ar-Ge’ye harcamış olacağız. İş birlikleri ve kampanyalarımıza da devam edip ülkemizde gösterdiğimiz başarılı büyümeyi yurt dışında da göstereceğiz. Ayrıca büyümemiz sadece rakamsal bazda kalmayacak. Bu büyüme ile birlikte ülkemizin istihdamına da katkı sağlayacağız” şeklinde açıklamalarda bulundu.

SDG

Son İçerikler

Lonca
ParamKredi