İTÜ Çekirdek

Yerli girişim Kolay İK, HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi’nin geliştirdiği WeFocus çözümünü fonksiyonlarına ekledi

HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi ve sizlere zaman zaman geliştirmelerini aktardığımız yerli girişim Kolay İK, insan kaynakları sektöründe dijitalleşmeyi hızlandıracak uygulamaları birlikte geliştirmeye başladı

HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi ve sizlere zaman zaman geliştirmelerini aktardığımız yerli girişim Kolay İK, insan kaynakları alanında önemli bir iş birliğine imza attı.

Çalışanların izin ve eğitimlerinin yönetimi ve performans değerlendirmesi gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan Kolay İK, Huawei Ar-Ge Merkezi’nin geliştirdiği WeFocus çözümünü fonksiyonlarına ekleyerek İK yöneticilerine, şirketlerinde çalışan bağlılığını da etkin bir şekilde ölçümleme ve iyileştirme imkanı sunuyor.

Yapay zeka teknolojileriyle donatılan WeFocus; çalışanların iş motivasyonunu, memnuniyet düzeyini ve performansını ölçerek işverenlere çalışan bağlılığını düzenli takip etme ve zamanında aksiyon alma imkanı veriyor. Aynı zamanda çalışanların öneri, yorum ve şikayetlerinin tamamen anonim olarak girilmesine olanak sağlayan WeFocus çalışan bağlılığı platformu, başta insan kaynakları çalışanları olmak üzere yöneticiler için de kolaylık ve zaman tasarrufu sağlıyor.

Dört yıl önce kurulan Kolay İK bugün farklı ölçekteki şirketlerde görev yapan 200 binden fazla çalışan tarafından kullanılıyor. İnsan kaynakları süreçlerini dijitalleştirip tek çatı altında yürütülmesini sağlayarak verimliliği artırmayı ve hataları en aza indirmeyi hedefleyen Kolay İK, daha verimli bir iş yönetimi için son teknolojiyi kullanan bir girişim olarak önümüze çıkıyor.

Girişimlerin gelişmeleriyle ilgili içeriklere yer vermeye devam edeceğiz.

Konuyla İlgili İçerikler

Kolektif House

Son Yatırımlar

Güncel İçerikler