Apsiyon, alışveriş merkezleri için yeni AVM Yönetim Yazılımı’nı duyurdu

Toplu yaşam alanlarının uçtan uca entegre bir şekilde yönetilmesini sağlayan yerli girişim Apsiyon, yeni ürünü AVM Yönetim Yazılımı’nı tanıttı.

Alışveriş merkezi yönetim süreçlerini kolaylaştıran yeni ürün, tek ekrandan süreçlerin yönetilmesine imkan veriyor. Alışveriş merkezi yönetimleri için geliştirilen en kapsamlı yazılım olma özelliği de taşıyan Apsiyon’un AVM Yönetim Yazılımı, entegre sistemler sayesinde ekstra zaman ve verimlilik kazandırıyor.

Bulunduğumuz ve zaman geçirdiğimiz tüm alanlar günün ihtiyaçları doğrultusunda hızla dijitalleşmeye devam ediyor. Günün değişen ihtiyaçlarına her zaman hızlı çözümler getiren Apsiyon, yeni geliştirdiği AVM Yönetim Yazılımı ile alışveriş merkezlerinin yönetimde ihtiyaç duyduğu tüm süreçlere uygun çözümler sunuyor ve AVM’lerin tek bir ekranda yönetilmesine olanak tanıyor.

AVM yönetimlerinde karmaşık olan süreçleri pratikleştiren yazılım, Apsiyon’un site yönetim yazılımındaki tüm modüllerini bünyesinde barındırırken ayrıca AVM Yönetimleri’nin; kiracı bazında sözleşme şartlarını belirlemesini ve sözleşmeleri hazırlamasını, mağazaların ve kiracıların sözleşmelerine göre sabit kira veya ciro üzerinden bağımsız bölümlere göre 4 farklı tipte borçlandırma yapabilmesini sağlıyor.

Hataların ve unutkanlıkların önüne geçmek ise çok kolay! Borçlandırılan döneme ait mükerrer borçlandırma yapılmasını engelleyen yazılım, aynı zamanda AVM yönetimlerine kiracı bazında ve seçilen kriterlere uygun olarak “Sözleşme Bitiyor Hatırlatması” da yapıyor.

Tüm akıllı cihazlardan erişim imkanı

AVM Yönetim Yazılımı, kullanıcılarını tek bir bilgisayar ile sınırlandırmıyor. Kurulum gerektirmeyen online yapısı sayesinde internete bağlı olan tüm telefon, tablet, masaüstü bilgisayar ve notebook gibi cihazlardan kolay erişime imkan tanıyor. Apsiyon tarafından donanım, bağlantı bakımı ve desteği sayesinde, her zaman yedeklenen ve üst seviye sunucularla çalışan AVM Yönetim Yazılımı, her gün yenilenen güncel yapısı ile de kesintisiz hizmet veriyor.

AVM yönetimlerine özel web sitesi

AVM yönetimine özel olarak tasarlanabilen web sitesi sayesinde, web sitesi maliyetlerini de azaltan AVM Yönetim Yazılımı, sistem ile tam entegre olarak çalışıyor. AVM resimleri, adresi, telefon numarası, hava durumu, anketleri, güncel haberleri, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sayfaları ve duyuruların paylaşabileceği web sitesine, hiçbir ek ücret ödemeden sahip olunabiliyor. Ayrıca yine ciro tutarları AVM Yönetimi tarafından web sitesine girilebiliyor veya kiracıların web sitesi üzerinden yöneticiye göndermesi sağlanıyor.

Entegre sistemler ile kolay kullanım imkanı

Kira dağıtımının ve takibinin kolaylıkla yapılabildiği AVM Yönetim Yazılımı, doküman yönetimi sayesinde tüm evrakları kayıt altına alarak gerekli olduğunda kolayca ulaşılmasına olanak tanıyor. Tam entegre Muhasebe Modülü sayesinde hatasız işlemler yaparak zamandan tasarruf ettiren yazılım ile tüm finansal raporlara her an ulaşılabiliyor. Tüm bankalar ile entegre çalışan yazılım, Online Tahsilat süreçlerini de hızlandırıyor. İş Takibi özelliğiyle tüm süreçlerin kolayca yönetilerek verimliliğin artırılmasına imkan tanıyan sistem, tamamen entegre olarak çalışan Kartlı Geçiş ve ve Plaka Tanıma Sistemleri ile de tüm giriş ve çıkışları tek ekrandan yönetilmesi d sağlıyor.

Güncel İçerikler