2004 yılında kurulan video sitesi Alkışlarla Yaşıyorum, yayın hayatını sonlandırdı

Ağustos 2004’te Fatih Aker tarafından kurulan video içerik sitesi Alkışlarla Yaşıyorum, yaptıkları bir açıklama ile yayın hayatını sonlandırdıklarını duyurdu. Dünkü yapılan açıklamanın ardından da gece saatlerinde sunuculardaki dosyaları kaldırmışlar.

Samimi içerikleri ve kullanıcıların beğenisini kazanan videolarla tanınan Alkışlarla Yaşıyorum’un bu iptal kararını almasının ardında hukuksal süreç ve masrafların yorucu bir hal aldığı özellikle belirtildi.

Alkışlarla Yaşıyorum’dan yapılan resmi açıklama:

Enerji Teknolojileri

“merhaba sevgili alkışlarla yaşıyorum ailesi,

evet, belki de tahmin ediyordunuz! son dönemlerde sıkça yaşadığımız hukuksal süreç ve masraflar artık bizleri fazlasıyla zorluyordu. nitekim, daha fazla götüremedik, olmadı ..

internetin komedi arşivi adına en büyük kaynağıydık belki de. sonrasında facebook, youtube, instagram falan derken çark dönmez, herkes bizden bir şeyleri koparma hevesine girer oldu. acımadılar. bunlar, babadan oğula nesil ..

eski ve yeni üyeleriyle nice güzel saatler geçirdik belki de … belki bağır-çağır’da birbirimize söverek rahatladık, belki yorumlara gülerek … ancak her şeyin bir sonu olduğu gibi alkışlarla yaşıyorum da artık görevini tamamladı. 3 gündür z raporu alamıyoruz..
vakit; emekli olup yazlığa çekilme vakti.

bugüne dek alkışlarla yaşıyorum için emeği geçen herkese içten teşekkürlerimizi sunuyoruz..

info@alkışlarlayaşıyorum.com ve sosyal medya hesaplarımız da günün sonunda kendini imha etmiş olacak. bu sebeple, tüm konularda irtibat olarak şimdilik cemevecen@nokta.com adresini kullanabilirsiniz.

altın kapılarımız kan oldu ..

sağlıcakla kalın … 🙁

imza: şerefsiz adminler”

Son İçerikler

BIO Startup CoronaSprint Projesi’nde yer alan 16 girişim ve çözümleri

İstanbul Kalkınma Ajansı “COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı” kapsamında desteklenen ve startupların COVID-19'a ilişkin yaşanan sorunlara yönelik çözüm üretmesini hedefleyen BIOStartup CoronaSprint Projesi...

Dört alanda girişimleri kabul edecek NN Startup Challenge başvuruları 15 Ağustos’ta sona eriyor

Hackquarters, NN Hayat ve Emeklilik ile gerçekleştirilen “When Healthtech Meets Insurance” etkinliğinde, sağlık teknolojisi alanında çalışan girişimlerle bir araya geliyor.En iyi iş fikirlerini değerlendirileceği etkinlikte,...

Bayer, sağlık girişimlerini desteklemek için Türkiye Dijital Sağlık Girişimleri Haritası’nı hazırladı

Bayer; bu yıl üçüncü kez Türkiye’de hayata geçirdiği Girişim Hızlandırma Programı G4A Turkey ile birlikte Türkiye’de kurulan sağlık alanındaki Startup şirketlerinin tanıtılması amacıyla güncel...

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here