B2Press

fastPay uygulaması ile Migros ve Macrocenter’dan temassız ödeme yapabileceksiniz

fastPay, Türkiye’de perakende sektörünün önde gelen süpermarket zincirlerinden Migros ve Macrocenter alışverişlerinde cep telefonundan temassız ödeme kolaylığı sağlayan iş birliği gerçekleştirdi.

Yılsonuna kadar sürecek kampanyada fastPay kullanıcıları Migros ve Macrocenter’larda yapacakları alışverişlerde, ‘İşyeri Ödemesi Yap’ bölümünden veya telefonu yan çevirerek üretecekleri kare kodla hızlı, sağlıklı, masrafsız ve güvenli ödeme yapabilecekler.

-Reklam-Kolektif House

Buna göre DenizBank müşterisi olsun olmasın herkesin faydalanabileceği fastPay ile cüzdan taşıma derdi olmadan, nakit para ya da karta temas etmeden, ‘İşyeri Ödemesi Yap’ bölümünden veya telefonunu yan çevirip, ekranda çıkan QR kodu (Kare Kod) okutarak Migros ve Macrocenter mağazalarında ödeme yapmak mümkün olacak. Ek olarak fastPay ile yapılacak ilk ödemede 10 TL değerinde bakiye müşteriye iade edilecek. Kampanya yılsonuna kadar devam edecek.

DenizBank müşterisi olsun olmasın herkese açık bir platform olarak hizmet sunan fastPay’de, kullanıcılar tüm bankalara ait kredi kartlarını ve banka kartlarını kullanarak hızlıca dijital oyun kodları satın alabiliyor, hiçbir ek masraf ödemeden istanbulkart ve Kentkart ulaşım kartlarına diledikleri yerde ve zamanda kolayca yükleme yapabiliyor, faturalarını ve site aidatlarını ödeyebiliyor. Kullanıcılar ayrıca Migros mağazalarında paraya ya da karta temas etmeden,‘İşyeri Ödemesi Yap’ bölümünden veya telefonlarını yan çevirerek üretecekleri kare kodla hızlı, masrafsız ve güvenli ödeme yapabiliyor. Türkiye’nin ilk nakitsiz stadyumunu hayata geçiren, anlaşmalı iş yerleri ve e-ticaret ödemelerinde de hayatı kolaylaştıran fastPay, cepten cebe 7/24 ücretsiz para gönderme ve ATM’den kartsız para çekebilme özellikleri de sunuyor.

Son İçerikler