İlk blockchain SuperApp olan MenaPay’in yepyeni hizmeti olan social store ile Influencer’lar ve sosyal medya fenomenleri kendilerine ait tüm sosyal medya kanallarını ve servislerini ekleyerek yeni projeleri için takipçilerinden teklif, destek alabiliyor ve satış yapabiliyor.

MenaPay uygulamasının yeni bir fonksionu olan social store ile sosyal medyada içerik üreten influencerlar, MenaPay uygulamasına sosyal medya kanallarını ekleyip, bu kanallara ait servisler açarak takipçilerinden destek alabilir.

Influencerların takipçileri, MenaPay uygulamasında influencer’a servislerin karşılığında desteklerini tek tıkla kolaylıkla gönderebilir. Influencerlar dilerlerse destek gönderecek takipçilerinden mesaj alma seçeneğini de aktifleştirebilir ve böylelikle takipçilerinin mesajlarını okuyabilir.

Sosyal medya kanallarına MenaPay ile destek

Sosyal medyada hazırladıkları videolar fotoğraflar ya da yemek tarifleriyle çok fazla ilgi gören ve beğeni alan spor eğitmeni, diyetisyen, astrolog gibi fenomenlerin son dönemde takipçilerinden destek alması Türkiye’de ve dünyada oldukça popüler hale geldi. Sosyal medya fenomenleri topladıkları destekler ve elde ettikleri gelirler sayesinde takipçilerinin beğendiği içerikleri hazırlamaya devam edebiliyor. Her geçen gün uygulama içerisindeki özelliklerini genişleten MenaPay son zamanlarda popülerleşen influencerların ve sosyal medya fenomenlerinin takipçilerinden destek almasına yeni bir soluk getirerek tek tıkla kolayca, güvenilir bir şekilde destek alınabilmesini mümkün hale getirdi.

MenaPay ile bağış göndermek çok hızlı ve kolay

Takipçilerinin kendisini desteklemesini isteyen influencer veya sosyal medya fenomeni, MenaPay uygulamasına kayıt olarak uygulama içerisinden social store’da kanal açıyor. Store’da kanalların servislerini ve servislere ait ücretleri belirleyip kanalını oluşturuyor. Influencerın takipçileri ise yine MenaPay uygulamasındaki social store’a girip arama seçeneğinden takip ettiği influencerın kanal adını aratarak servis karşılığı desteğini blockchain teknolojisi sayesinde MenaPay ile birkaç saniye içinde kart bilgisi veya kişisel bilgi paylaşmadan influencer’a desteğini gönderebiliyor.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here