İTÜ Çekirdek

ÇiçekSepeti, haftalık ve aylık çiçek gönderim üzerine abonelik modelini duyurdu

ÇiçekSepeti, uygulama çerçevesinde abone olanların seçtiği çiçek aranjmanı haftada, iki haftada veya ayda bir şeklinde belirtilen adrese gönderecek.

Online alışveriş sektörünün önde gelen markası ÇiçekSepeti, yeni bir uygulamayı hayata geçirerek çiçekte abonelik dönemini başlattı. Bundan 3 hafta önce de evden üretim yapan kişilerin ürünlerini platformdan satma imkanı duyurmuştu.

Sisteme üye olanlara, Türkiye’nin en iyi çiçek tasarımcıları tarafından mevsimine uygun olarak tasarlanacak benzersiz aranjmanlar haftada, iki haftada veya ayda bir şeklinde “Bu Kutuda Mutluluk Var” yazan özel bir kutuda gönderiliyor.

Abonelikte çiçek fiyatları, seçilen ürüne göre her bir gönderim için 29,99-59,99 TL aralığında değişiyor. Üstelik abone olanlara sağlanan fiyat avantajları seçilen aralıklardaki tüm gönderimlerde geçerli oluyor. Her çiçeğin ücreti gönderim tarihinden üç gün önce tahsil ediliyor yani aboneliğin tüm ücreti toplu olarak çekilmediği için abonelerin bütçesi de zorlanmıyor. Birden fazla çiçeğe aynı anda abone olunabilen uygulamada aynı zamanda her gönderim ayrı bir mesaj kartı ile yapılabiliyor.

Konuyla İlgili İçerikler

Kolektif House

Son Yatırımlar

Güncel İçerikler