Ödeme platformu ininal’ın CEO’su Hakan Gonca oldu

Türkiye’nin yeni nesil ödeme platformu ininal’da üst düzey atama yapıldı. ininal’da Chief Executive Officer (CEO) görevine sektörün deneyimli ismi Hakan Gonca getirildi.

Türkiye’nin yeni nesil ödeme platformu ininal’ın üst yönetim kadrosunda yeni bir atama gerçekleşti. ininal’ın yeni CEO’su daha öncesinde COO’luk görevini yürüten Hakan Gonca oldu.

ininal’ın yeni CEO’su Gonca, ininal’ın yüksek hedefleri ve vizyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdürecek.

EdTech

Lisans eğitimini Northwestern Üniversitesi Elektrik Mühendisliği alanında tamamlayan Gonca, Oxford Üniversitesi Said Business School’da İşletme dalında yüksek lisans (MBA) yaptı. Gonca, kariyerine Chicago’da Accenture’da danışmanlık yaparak başladı. Ardından Türkiye’de Milestone Capital Partners’da girişim yatırımları bölümünde yöneticilik yaptı. 2016’da Multinet Up bünyesine geçen Gonca, Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak şirketin yeni yatırımları, kurumsal girişimleri ve stratejik projelerinden sorumluydu. 2018’den bu yana Operasyon ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak ininal’ın stratejik projelerinden ve kart/müşteri operasyonlarından sorumlu olarak çalışan Gonca, Multinet ve Gürsoy Grup’un kurduğu Yes Club girişiminin Genel Müdürlüğü görevini de yürüterek, yeni ürünün pazara çıkması üzerine çalıştı.

Son İçerikler