Eticaret şirketlerine ödeme çözümü sunan iPara’nın genel müdürü Tarık Onat oldu

Eticaret alanında sunduğu gelişmiş ve çözüm odaklı servisleri ile hizmet veren iPara’nın genel müdürlük görevine sektörün deneyimli ismi Tarık Onat getirildi.

Türkiye’deki tüm kredi ve banka kartlarından sanal ortamda taksitli ve tek çekim ödeme imkanı sağlayan iPara yönetiminde üst düzey atama yapıldı. iPara’da Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten sektörün deneyimli ismi Tarık Onat, Genel Müdürlük görevine getirildi.

Onat, şirketin vizyonu doğrultusunda hedeflerin hayata geçirilmesi için tüm operasyonlara liderlik edecek.

1976 yılında doğan Onat, eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Yüksek Endüstri Mühendisi olarak tamamladı. İş hayatına Garanti Bankası’nda başlayan Onat, Garanti Ödeme Sistemleri, TEB, Aktifbank, Asseco, MasterCard gibi ulusal ve uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yaptı. Onat, 2019 yılı Ağustos ayından bu yana iPara’da Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyordu. 22 yıllık sektör tecrübesi ile önemli projelerde yer alan Onat özellikle POS ve ön ödemeli kart dünyasındaki çalışmalarıyla Paybefore, Efma gibi platformlarda Türkiye’yi temsil ederek bağlı bulunduğu kurumlara çeşitli ödüller kazandırdı.

Güncel İçerikler