KızlarSoruyor’da 2019 yılında her 20 saniyede 1 soru, her 2 saniyede 1 yorum yapıldı

Kadınların ve erkeklerin hayata dair her konuda birbirlerine soru sormak, yardım etmek ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platform girişimi KizlarSoruyor, 2019 yılı kullanıcı istatistiklerini paylaştı.

1.7 Milyon Soru, 42 Bin Anket, 20 Milyon Oy

2019 yılında 212 Bin farklı kullanıcı 1.7 Milyon Soru sordu. Her 2 saniyede 1 Görüş ve Yorum yazılırken, toplamda 39 Milyon Görüş ve Yorum paylaşıldı. Sorulan her soruya ortalama 12.8 Görüş yazılırken, her soru için ortalama 9 Görüş karşı cinsten geldi.

Anketlerde 20 Milyon Oy kullanıldı

Enerji Teknolojileri

Her 2 saniyede 1 paylaşım yapan KizlarSoruyor kullanıcıları ayrıca 42 Bin Anket hazırladı. Bu anketlerde 20 Milyon oy kullanıldı. 3 Bin kullanıcı deneyim ve bilgisine güvendikleri, tutkulu oldukları konularda 14 Bin Bence (Makale) yayınladı.

Türkiye’deki İnternet kullanıcılarının %23’ü ziyaret etti

2019’da KizlarSoruyor 549 Milyon defa ziyaret edildi. Türkiye’deki İnternet kullanıcılarının %23’ü en az 1 kez KizlarSoruyor sayfalarına geldi.

Xper puanları Sosyal Sorumluluk Projelerinde yardıma dönüştü

Paylaşım yaptıkça Xper puanları kazanan KizlarSoruyor kullanıcıları, bu Xper puanlarını harcayarak platformun düzenlediği bağış kampanyalarına katıldılar. Kadına Şiddetle Mücadele Günü’nde, Hayvanları Koruma Günü’nde, Kurban Bayramı’nda Xper puanları ile bağışlar yaptılar, Tema Vakfı ile ağaç diktiler, kitap bağışında bulundular.

Kadınların ve erkeklerin hayata dair her konuda birbirlerine soru sormak, yardım etmek ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor yine aynı ekip tarafından ABD’de kurulan GirlsAskGuys platformunun Türkçe versiyonudur. Platformda kadın ve erkeklerin birbirlerine yönlendirdikleri soru/görüş bölümlerinin yanı sıra aşk ilişkilerinden alışverişe, sağlıktan güzelliğe pek çok konuda zengin içerikler ve anketler üyelerin katılımıyla hazırlanıyor. Sitede ayrıca ünlü isimlerin KizlarSoruyor üyelerinin sorularını yanıtladığı özel röportajlar ve canlı yayınlar yer alıyor.

  • KizlarSoruyor’un aylık 15 milyon tekil ziyaretçisi, 60 milyon sayfa gösterimi bulunuyor.
  • Kullanıcılar günde 200 bin paylaşım yapıyor.
  • KizlarSoruyor’un %66’sı Y Kuşağı, % 23’ü 18-24, %43’ü 25-34 yaş aralığında.
  • KizlarSoruyor’un %54’ü Kadın, %46’sı Erkek.

Son İçerikler

Reneva, 37 milyon TL değerleme ile Keiretsu Forum Türkiye’den yatırım aldı

Sağlıklı içecekler üreten yerli şirket Reneva, doğrudan aldığımız bilgilere göre Keiretsu Forum Türkiye'den 37 milyon TL değerleme ile yatırım aldı.Eskişehir'de kurulmuş olan yerli şirket...

Apsiyon’un Rezervasyon Sistemi, site yöneticilerinin sitelerini salgına karşı korumalarına destek oluyor

Günümüzün vazgeçilmezi teknoloji; okuldan sağlığa, bankacılıktan market alışverişine kadar her alanda, evden çıkmadan birkaç tuşa basarak tüm işlemlerimizi yapmamıza olanak tanıyarak hayatımızı kolaylaştırıyor.Apsiyon’un, sitelerdeki...

Zindhu: Oyun sektöründe yayıncı, yapımcı ve yatırımcılara danışmanlık veren ve sektöre insan kaynağı sağlayan girişim

Yerli girişim Zindhu, oyun sektöründe yayıncı, yapımcı ve yatırımcılara danışmanlık veren ve sektöre insan kaynağı sağlayan bir girişimdir.Bir oyun yayıncısına oyun stüdyosu bulması, oyun...

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here