İTÜ Çekirdek

Hürriyet Emlak, hem web sitesini hem de iş ortaklarının kullandığı ekranları yeniledi

Emlak sektörünü tek bir çatı altında buluşturan Hürriyet Emlak, hem web sitesini hem de iş ortaklarının kullandığı ekranları yeniledi.

üHem iş ortaklarına hem de son kullanıcıya daha hızlı ve kolay bir deneyim yaşatacaklarını söyleyen Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari İşlerden Sorumlu Eş Genel Müdür Zeynep Tandoğan, “Yeni web sitemiz sayesinde ilan bakanların gayrimenkul danışmanlarına ulaşma oranı yüzde 50’ye varan oranlarda arttı. Sitemiz, emlak siteleri arasında Türkiye’de bir ilk olan kişiselleştirilebilen ana sayfa yapısıyla da zaman kazandırıyor. İlanlara, süre ve boyut kısıtlaması olmadan video ekleyebilme, gayrimenkul danışmanlarına mobil site üzerinden ilan verilebilmesine imkan tanıyan “entegrasyon” gibi özelliklerimizle hem son kullanıcı hem de iş ortaklarımızın hayatını kolaylaştıracağız” diyor.

Gayrimenkul sektöründeki dijital çözümler artarken, sektörün dijitale geçiş süreci ve teknolojiye yapılan yatırımlar da devam ediyor. Web sitesini tamamen yenileyen Hürriyet Emlak da sektördeki öncü konumunu korumaya devam ediyor.

Gayrimenkul danışmanlarının işleri kolaylaşacak

Yeni web sitesi, gayrimenkul danışmanlarının kurumsal sayfaları aracılığıyla mobil siteden ilan verebilmesine imkan tanıyor, danışmanların mobil siteden fotoğraf ekleyip bilgisayardan ilan verilebilmesine devam etmesini sağlayan “platformlar arası uyumluluk” ve ilan lokasyonunun gizlenmesini sağlayarak danışmanlarının portföylerini güvence altına almasını sağlayan “yaklaşık konum gösterme” fonksiyonu gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Yeni hurriyetemlak.com’la danışmanlar kurumsal ana sayfada aylık ve haftalık ilan-telefon numarası görüntülenme sayısını görebiliyor, danışmanlar portföyüm sayfasında ise anlık olarak her bir ilanın metriklerini canlı olarak izleyebiliyor.

İlan bakanlar zaman kazanacak

Yenilenen web sitesinin dikkat çeken diğer özellikleri arasında; son gezdiklerim, favorilerim ve mesajlarıma listeleme sayfasından hızlı erişim, ilanın detayına girmeden ilan sahibine mesaj atabilme ve tam sayfa açılabilen yeni “dev foto” özellikleri geliyor. İlan bakanlar ayrıca, kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmadan favori ilanlarını listelenebiliyor. Türkiye’de emlak siteleri arasında ilk olan bu özellik sayesinde kullanıcılar iletişim bilgilerini bırakmadan favori ilanlarını kaydedebiliyorlar. Filtreleme detaylarının sadeleştirildiği yeni web sitesinin mesajlaşma uygulaması da daha kullanıcı dostu hale getirildi. “Harita görünümü” modunda yayında olan tüm ilanların listelenmesini sağlayan hurriyetemlak.com, bu özelliğiyle hiçbir ilanın gözden kaçmasına izin vermiyor.

Girişim ekosistemindeki gelişmelerden haberdar olun

Aydınlatma Metni'mize bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Güncel İçerikler